Přejít na výpis diskuzí

Ivan Vyskočil

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z posledního videa (předváděčka jaguárů) bych soudil, že plastika víček by panu Vyskočilovi moooc prospěla. Mám ji udělanou v Optocentru Jihlava a jsem nááramně spokojen jak s kvalitou, tak s cenou. Hezký den všem a panu Vyskočilovi obzvláště!!! Tom
  • Velice jste mě potěšil, p. Vyskočile, když jste se u mne zastavil na procházce s Vaší partnerkou a promluvil o mém psovi. Splnil se mi sen, potkat Vás, na Váš úsměv a slova nikdy nezapomenu. Znám Vás z dřívějších rolí, např. Mladý muž a bílá velryba. Nyní se na TV nekoukám a věnují se doma "živému videu". /Dcera s partnerem a vnoučaty se mi odstěhovala blízko Vás a já hledám nové bydlení
    v blízkosti, už jsem byla unavená, tak Vám píšu tento pozdrav./
  • Dobrý den,nelíbilo se mi to ,že pan Vyskočil vyhrál zájezd v pořadu VIP Prostřeno a nevěnoval ho nemocnému chlapečkovi Davídkovi copak on to tolik potřebuje?Výhru mu tedy nezávidím a ani ho moc nemusím ,ale mohl udělat pěkné gesto v tom ,že by věnoval radost tomu chlapečkovi. *12*
    • Pro mě je stokrát důležitější, že řekl svůj názor, nehledě na to, co ho potrestají.
    • Na jednu stranu je fakt, že je to každého věc, jak s výhrou naloží. Vy ale máte pravdu v tom, že si takový zájezd může koupit pro něj za "drobné"
    • a taky Františkovi,Jakubovi,Pepíčkovi,Tomíkovi a stovkám dalších kteří to potřebují??? Paní probudte se!!!!
  • přání

    Milý Ivane
    Přání k Vaším narozeninám-všechno
    nejlepší,h lavně zdraví,hodně lásky,
    štěstí a dostatek sil do dalších
    let. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ve filmografii mi neco chybí

    Autorovi stránky: předpokládám, že filmografie se nevytváří jako diskuse nějakým Přidej... Nevím, jestli mezi uvedenými filmy je nějaký, kde hrál Ivan Vyskočil hlavní roli, a film Mladý muž a bílá velryba byl navíc docela dobrý a on to docela dobře hrál, v podstatě jediný, kde si ho opravdu pamatuju, takže se divím, že v jeho filmografii není uveden.
  • ex-soused

    Hehe...byl to náš soused... když jsem byl kluk, potkával jsem ho (i jeho tehdejší manželku Andrlovou) na schodech našeho letenskýho činžáku. Už se dávno odstěhoval někam jinam, ale ještě dneska si občas místní drbny vzpomenou na výše zmíněnej hereckej páreček, nejčastěji v souvislosti s jejich častýma hádkama *8* *10* *16* *10*
  • Neni vyskocil jako Vyskočil

    Vyskočilu je vicero, těch vyznamnych však méně, a tím který je génius je jen jeden http://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Vysko%C4%8Dil
    • a co František viz wikipedie?
  • Hledám

    Ivane,je mě jasné,že to bolí,špatně jsi to odhad. I to se v životě stává.Mam nějaké pastviny,jsem ochoten koupit ještě ovce.Hledám někoho,kdo by se staral.Tebe ale nechci,nevíš o někom.Ani nemusí mluvit moc česky.
  • uvolněte se prosím

    Vždyt jej těma svýma výstupama dobře živí.
  • Uvolněte se...

    No co co cooo? :-) Mě se líbila! Doma bych jí sice nechtěl, ale přátelé - je to SHOW a ona se v ní umí pohybovat... ;) :D Je to prostě unikum, nevidím na tom nic trapnýho, nebo za co by se bylo třeba stydět. :) Uvolněte se, přátelé... ;) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit