Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivana je velmi dobrá herečka moc pěkně se na ní dívá obdivuji vás Ivano,řijďte někdy na kávu:)
  • ivanko,miluju tě!

    IVANKA JE ÚŽASNÁ,KRÁSNÁ,CHYTRÁ,TALENTOVANÁ A KDYBYCH TADY MĚL VYJMENOVAT JEJÍ VŠECHNY VLASTNOSTI,TAK TU JSEM DO VÁNOC.JE TO SUPER ŽENSKÁ,MO JÍ FANDIM,CO BYCH ZA TO DAL,KDYBYCH MOHL BEJT ASPOŇ NA SEKUNDU KRAUSEM,NEBO JEJÍM SYNEM,JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENSKÁ VE VESMÍRU,IVANKO VELKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ POKLONA,JSI ÚŽASNÁ,JÁ TĚ ŽERU,JSI KRÁSKA,HONZO KRAUSI OPATRUJ JI A DAJ SI NA NÍ POZOR,AT SE JÍ NIC NESTANE A POZDRAVUJ JÍ Ó KDYBYSTE SI TO MOHLA PŘEČÍT IVANEČKO MOJ ZLATÁ JÁ VÁÁÁÁÁS MILUJŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮ
  • souhlůas

    jančíku,souhlasím,je skvělá.
  • KRÁLOVNA FILMU

    Souhlasím s váma holky,je to super ženská,já ji miluju,co bych dala za to se s ní setkat!!!!!!Je to bohyně,královna filmu.Všechny její role byly neuvěřitelně skvělé.U nás je to njlepší herečka.Moc ji fandím,ať jí to v životě vychází.Snažila jsem sem přidat foto,ale nešlo mi to...:( tagže,pozdravuju tě Ivanko!!!!!!!!miluju tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re

      Namyšlená a děsně povýšená nána. *9* *9* *9*
  • I já bych se připojila k příspěvku Zuzky, Ivana je bezkonkurenčně moje nejoblíbenější česká herečka a taky mě mrzí že jí tady nevěnujete víc pozornosti lidi.. Určitě bych si to zasloužila .. Jinak kdo máte cokoliv zajímavýho o ní nějakej starší film .. ráda ho stáhnu ... tak se polepšete ..
  • zuzik

    Je velká škoda,že tato naše jedna z nejlepších a nejhezčích hereček nema jediný příspěvek do diskuze o fotkach nemluvě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit