Přejít na výpis diskuzí

Ivana Jirešová

OSOBNOST 31.12.2006 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milá Ivano
    Přání k Tvým narozeninám všechno nejlepší! *4* *4* *4*
  • polianah

    email

    prosím napište mi nekdo ivky email na můj mail:polianah@seznam.cz
  • Prosííím!

    Moc všechny prosím o jakýkoliv kontakt na paní jirešovou, je to doopravdy důležité, žádný puberťácký rozmar *9*
  • tkindlova

    Supeeeer

    Nejlepší česká herečka *14* Umí fakt dobře hrát a vždycky jí to sekne..ne že bych byla lesba *1* ale je to fakt skvělá herečka *3*
    • Re: Supeeeer

      No to maš pravdu je skvela harečka
  • super taťka

    Jako to tak čtu, tak se mi zdá, že je to tady místy „fan klub“ pana Höppnera. Zřejmě to bude tím jeho výplodem „nešťastného otce“. Jsem si ho přečetla. A je to spíš slabomyslný výplod domýšlivého, arogantního, ješitného chudáčka. Jak si jenom taková nicka z Písku, dcera obyčejné inženýrky ekonomie a bankovního úředníka (s kterými mu při návštěvě Písku – jak sám v tom svém paperbacku píše - ani nestálo za to sdílet společný čas a prostor) dovolila nechtít takový formát, hvězdu bulvárního tisku, z takové nóbl intelektuální rodiny! Vždyť to z toho padílka čpí jako syrovátka! A takový Wievegh (i když ho tedy také nemusím, ale je to věc vkusu a názoru) se při těch jeho výpadech musel popadat za břicho. Ubohý bulvární pisálek pan Höppner! Na nic jiného než na článečky v bulvárním tisku se v životě nezmohl a sotva kdy zmůže – a pak vypotil takové veledílo, které ale stejně – i přes značnou reklamní kampaň – jeho ambice nenaplnilo. No – něco se mu podařilo. Alespoň si pořádně flusnul na matku své dcery.
  • nenadávejte!!!

    nevím proč na ni nadáváte že je plochá?každej nemusí mít kozy jako dolly buster *5* *5* záleží co je uvnitř *14*
  • ivanka jirešová

    Ivanka je moc prýma holka *3* *3* zrovna před chvilkou jsem s ní mluvila protože navštívila naše malinké lázně a můžu Vám všem co na ni nadáváte vzkázat *13* *13* jste jen hloupý *8* *8* *8* neodsuzujte nikoho koho osobně neznáte!!!!!!Potkala jsem spoutu herců a musím říci že čím známější tím nafoukanější a horší *16* *16* *16*
    • Re: ivanka jirešová

      Ivanku jsem potkala při otevírání jednoho obchodu. Byla moc milá a hlavně se snažila působit dojmem nenápadného človíčka. Také jsem měla poznat víc osobností např. Halinu Pawlovskou. Ta byla spíš komická, měla sebou dva maníky, kteří by se do jejích elasťáků vešli oba tak 2x. Halinu mám taky moc ráda, jen se trošku moc předvádí.
  • Osobnost

    Ivča je v pohodě holka a fajn herejda *5* Nezapomenutelná byla její role Morgany *3* Fandím jí *15*
    • Re: Osobnost

      Jo? Bohužel jsem jí jako Morganu nemohla vidět, ale jinak je Ivana skvělá herečka :)
  • Ivana

    Ahojky Ivano . *3* Já se koukám na Ordinaci v ružové zahradě ale hlavně se těším až tam bueš ty protože ti to vážně výborně jde *4* .
    AHOJKY IRČA doufám že těto potěší . *3* *4* *14* *1* *1* *14* *14* *3* *4*
  • sobecká nána

    Slečna Jirešová staví své zájmy nad zájem své dcery.Měla by pěstovat ve své dceři kladný vztah k otci(at už se mezi nimi stalo cokoli), což je dobré pro správný psychycký vývoj každého dítěte. Ondřej Hoppner, otec dcery I. Jirešové, o kontakt se svou dcerou velmi stojí. Jirešová ale své špatné vztahy s ním řeší tak, že se se snaží omezit kontakt mezi dcerou a Hoppnerem na minimum. Měla by si přečíst nějakou odbornou literaturu o psychyckém vývoji dětí. Je sobecká a sebestředná.
    • aaaautoaaa

      Re: sobecká nána

      No, když už doporučujete literaturu, tak já vám můžu jen a jenm doporučit: Pravidla českého pravopisu
    • polianah

      Re: sobecká nána

      lepší jak ty *16*
    • Re: sobecká nána

      A Vy byste neměla soudit podle nějakého omezeného padílka vytvořeného panem Höppnerem nebo toho, co píše bulvár. K tomu jsem se nakonec vyjádřila v příspěvku, který je jako novinka uvedený na začátku diskuse.
    • Re: sobecká nána

      Kdo vám dal právo k tomu, že soudíte soukromí dvou lidí se kterými ani nejíte, ani nespíte... nebo se mýlím?Zameťte si před vlastním vchodem a přeji vám, aby jste se nikdy do partnerských neshod nedostala.Pokud jste si jimi prošla, tak se divím vašemu názoru.Ostatně projít si peklem před veřejností je totéž jako vyjít si nahá na Václavák. *13*
      • Re: Re: sobecká nána

        Pokud vím,tak proběhlo soudní jednání o úpravě styku s nezletilou. Svým příspěvkem jsem jen chtěla říct, že jsou tu dva milující rodiče, kteří, když už spolu mají dceru, tak by se měli v jejím zájmu snažit domluvit po dobrém a ne jí dělat v hlavě guláš. Děti vnímají daleko více, než si mnozí dospělí myslí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit