Přejít na výpis diskuzí

Ivana Regina Kupcová-Sádlová

OSOBNOST 21.8.2009 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam velmi dobrou skusenost s pani sadlovou vsem doporucuji,byla jsem u ni trikrat a vse se splnilo co řekla ja to mila dama,jen na první dojem je nepřístupna,dobře se sní povídá....
  • Jak to je??

    Nevím si rady. Posledních 6 let se mě děje něco divného. Vždy, když se kouknu na hodiny a to i v noci, když se probudím, je tam čas např. 12.12, nebo 03.03, atd. pořád se to opakuje. I při takových věcech, jako bylo úmrtí mého táty. Narodil se 4.4. a zemřel 11.11, když mě bylo 30 let a tři dny. Nejpodivnější je na tom to, že když jsem se s tím svěřila partnerovi, začal mít to samé. Jel v autě, před ním jelo auto s SPZ 1010, bylo 10 hodin a v rádie hlásily 10 místo hitparády. Jako dítě za mnou chodily ostatní děti, ať si sáhnu, jak je bolí např. noha, nebo ruka a já to cítila. Sny mně končily stejně. Jsem v koloseu s mou rodinou, vpustí tam lvy, běžíme tunelem, pak se vzbudím, koukám na sebe do postýlky od stropu,jsem v ložnici svých rodičů, pak do sebe spadnu, postýlka se rozjede a dojede do dětského pokoje. To trvalo asi do 6ti let. V posledních 2 letech se mě zdá, že ležím obličejem k zemi a na obloze je žhavá planeta, těsně před střetem se probudím v infarktovým stavu. Často mám sny, které se vyplní, ale nejsou to žádné závažné věci. Prostě si při běžné denní činnosti uvědomím, že se mě o tom v noci zdálo. Někdy si přijdu divně, ale už si pomalu zvykám. Zajímalo by mne, jestli nějaký potenciál v sobě mám, nebo spíš v jaké míře. Paní Sádlová je úžasná, nikdy jsem u kartářky nebyla. Byla jsem u léčitelky, tam nic konkrétního neproběhlo, k paní Regině se chystám už alespoň 7 let, možná více. Snad se k tomu dokopu a nebudu se bát. Přeji Paní Ivaně Regině Kupcové-Sádlové hodně sily a štěstí a všem lidem též. Eva *3*
    • Tak to se děje poslední leta i mě, je to dost divné, ráda bych věděla, co to znamená.
    • Re: Jak to je??

      Milá Evo,
      děkuji Ti za první příspěvek.
      Tvůj příběh je opravdu k zamyšlení a paní Reginu mohu jen doporučit,ačkoli jí znám pouze přes televizní obrazovku.Přeji pěkný den x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit