Přejít na výpis diskuzí

Ivana Zemanová

OSOBNOST 3.3.2013 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A la Marta Gottwaldová.
  • Vážená paní Zemanová,¨

    nikdy jsem se moc o politiku nezajímala, ale teď, co se děje, hlavně okolo voleb pana prezidenta, se mě hodně dotýká. Uráží mě nepravdy, které o něm šíří a Ti, co je šíří se neštítí používat hodně citlivá místa -zdraví. Prožívám emotivně vše, co se kolem pana prezidenta děje. Tyto volby vnímám hon na odstranění pana prezidenta. Všude tvrdím, že je to 2. nejlepší český prezident.
    Paní Zemanová, moc obdivuji i Vás, za vaši statečnost všemu, čemu teď musíte čelit, za Vaši pokoru k životu, za pomoc potřebným aj.
    Věřím tomu, že náš současný prezident bude naším prezidentem i v následujících letech. Dělám pro to vše, co je v mých silách.¨

    Moc se Vy a pan prezident opatrujte.
    I.Š.
    • neprijemna zenska tucna absolutne bez vkusu jak vesak na hadry a o nem nemluve ..zili formalne oddelene ??? ona s pi..c.hacem jen kandidoval na prezenta hura k nemu zpatky *12* *12*
  • by bylo škoda, kdyby se p. Zemanová nestala první dámou, je milá, příjemná, bez plastik, výstředností a afektů. S prezidentem jsou sehraný pár. Tiskovka k oznámení kandidatury super, dotěrní lovci senzací neměli jako vždy šanci.
    TV diváci se pobavili víc než u nějaké trapné agitky Jana Krause a dalších angažovaných takybavičů.
  • Vážená paní Zemanová
    dodatečně Vám k Vašemu životnímu jubileu přeji pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, osobní spokojenosti a profesních úspěchů. Vážím si Vás, že za každé situace stojíte za svým manželem - naším prezidentem.
    Srdečně zdravím z Vaší rodné Vysočiny
    Helena Kudová, Olešnice
  • K Vašim narozeninám přeji hodně zdraví, štěstí i lásky Vašich blízkých. Věk je jen číslo..Nedejte se, Vám i Vašemu manželovi držím palce! *4* *4* *4*
  • Vážená paní Zemanová,já vás velmi snažně prosím,abyste se začla zabývat juvenilní justicí v UK a v severských státech-tam je to nejhorší,navíc v Juvenilním systému např.Velké Británie to tak bohužel není,doporučuju vám nahlédnout na stránky Česko,vraťme děti rodičům(FB) např.V británii se již od roku 2008 zvedl vysoký odpor britů proti přistěhovalcům -podle státních statistik UK je až 77% proti imigrantům z důvodu zvyšující se nezaměstnanosti ve Vel.Británii.Evropská unie vytvořila v dobré víře projekt na čerpání EU dotací mnoha miliard Euro ve věcech pěstounství,sociální pracovnice tam dostávají prémie k platu 1000Euro za jedno odebrané dítě-tedy větší,než mají měsíční plat.Stát zaměstnává "profi pěstouny",kteří jsou placeni z EU programu dotací na pěstounství a namusí vyplácet miliardy liber na nezaměstnané,cizinci jsou snadným cílem díky neznalosti tamních poměrů a zákonů a proto UK nepostupuje stejným stylem jako u dospělých jedinců-vyhoštění,následně máme svůj OSPOD(soc.právní ochrana dětí) kterému by mohly předat tyto děti do péče,děti nechtějí předat,nechtějí s našim Ospodem jednat a ani ho neuvědomují-nekomunikují s nimi,přitom podle zákona mají a to o každém českém občanovi a dokud to náš úřad neschválí,jsou podle našeho zákona nelegální jak tyto adopce,tak i tato pěstounská péče-mnohdy i sourozence rozdělují každého jinam,hodně to smrdí-tyto pěstounské péče jsou tudíž nelegální.Rovněž děti nechtějí ani dočasně předat do péče jejich příbuzných,i když o to sami žádají,např.prarodiče,kteří jezdí na tyto stání,nejsou vůbec vpuštěni dovnitř a na tuto sociálku UK-ani se s nimi nikdo nebaví..ještě ani jedno dítě z desítek tisíc tam vězněných dětí v pěstounské péči,nebylo umístěno u prarodičů,či jiných příbuzných,přitom to mají podle anglických zákonů tak dělat...to znamená že tam jde jen o krádeže dětí a o peníze,které dostane UK pro své "pracovníky"..Dětem je zakazováno již navždy mluvit česky a právo na své příbuzné,nesmí s nima již dítě komunikovat,ani e-mailem,či telefonem,nesmí se s matkou ani otcem stýkat,ani s babičkou ,dědou,strýcem,tetou,ale ani s malým bráškou,či sestrou takto ukradenou-kradou jim jejich identitu a spousta matek je nucena do tzv.adopcí,kdy matce jen podstčí něco soc.pracovnice(SS)podepsat,a pak jí jen oznámí,že se vzdala práva na své dítě.Pan Dienstbier ani nikdo jiný se tím ale nechtějí zabývat a zastávají názor -nevidí,neslyší..nevěří,že by někdo odebíral děti jen tak..je potřebná aktivní politika naší země pro zamezení těchto divokých obchodů s dětmi,děti se proti tomuto systému nedokáží bránit,a z mého pohledu není nejlepší ani politika p.Mgr.Dienstbiera,či p.europoslankyně z Francie(jméno si nevzpomenu,která vehementně hlásá adopce dětí homosexuály,což se v UK vůči českým dětem již dávno děje.Dětem se tak zničí identita jejich pohlaví...čtyř nebo šestileté dítě z toho musí být logicky zblblé.Dítě poznává svou sexuální identitu až kolem 12.roku,řekne vám to každý psycholog.Domnívám se,že i toto je týrání dětí,děti si trauma,že je někdo ukradl uprostřed noci z postele a ze dne na den už nesmí promluvit česky,ponesou celý život.Jsem ráda,že jste mi věnovala svůj čas a dočetla až sem.Český národ vymírá a oni nám klidně kradou naše děti.Za 2-světové války tam mnoho našich letců za ně položilo životy a takhle se nám odvděčují.Snad jsem vše napsala dost výstižně - mě osobně ta EU štve-akáty máme vykácet-marmeláda už neexistuje,pomazánkové máslo není,od 4let prý máme poučit své dítě o homosexualitě a od 6let o masturbaci..(slova zmiňované francouzské europoslankyně),příliš se nám komponuje do životů a jak řekl váš manžel pěkně: nebudem jim přece dělat eurohujery!S pozdravem,E.Sk.
  • líbí se vám ivana zemanová mě_____________ *4* *4* *4* *3* *3* *3* *2* *2* *2*
  • Vážená paní Zemanová,
    přečetla jsem si Vaše vyjádření ke zdravotnímu stavu Vašeho manžela a moc prosím vyjadřujte se častěji. Máte na to plné právo a snad i povinnost, protože i já jsem zděšena, jak se chovají některá média, resp. jejich zaměstnanci, ale nejen ta. Obrazem jsou i politici ať už bývalí či současní a také naprosto obyčejní lidé, kteří Vás neznají stejně jako já (možná ke škodě). Ze společnosti se vytratila naprosto elementární slušnost a často přemýšlím, zda je vůbec možné něco takového. Jsem obyčejný občan ČR, nikdy jsem neměla ambice utíkat do zahraničí a dnes už to dělat nebudu jednak z důvodu věku, ale i patriotismu. Bojím se však o mladou generaci. Ti co byli vychování ve slušnosti, v úctě a citech začínají být na pokraji společnosti, byť jsou vzdělaní a inteligentní. Vím o čem mluvím, mám to doma.
    Přeji Vám i Vašim blízkým, abyste ustáli tyto tlaky bez újmy na zdraví a znovu prosím k ř i č t e , ohrazujte se a braňte se. Kdybych věděla jak, ráda bych pomohla. Jsem opravdu velmi rozezlena a důkazem je i to, že snad poprvé se takto vyjadřuji vůči lidem, před kterými mám úctu už jen pro jejich postavení.
  • Vážená paní Zemanová,viděla jsem záběry z návštěvy Polska tleskám.
    Ta proměna Vám náramně sluší. Když na na své krásné tváři vyloudíte
    úsměv tak to bude paráda.Velmi Vám fandím a držím palce,aby se dařilo.
    A že pan prezident někdy zlobí, tak z toho si nic nedělejte. Chlapi už
    jsou takoví.
  • Lidi jsou zlí a nepřející. Dětství paní Zemanové bylo těžké. Otec politický vězeň a zemřel ji ve věku 3 let. Byla bez otce, její maminka byla na její výchovu sama a určitě žili skromně, neměli peníze. Od mala cítila ponížení a z toho vyplývá její plachost. Nedůvěřuje lidem. Kdo to nezažil, tak to těžko pochopí.
    • nemeli peníze když byla mala za to ted jich ma ale obliknout se to neumi strasidlo *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit