Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1063 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z toho, co pan Rychtář říká, jako že on blbec budoval barák a jeho žena jezdila k moři, je holá pravda jen to, že je opravdu blbec ve všem, co dělá a asi se k Bartošové hodí. Jak se říká : "Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá".
    • jeden píšou že manželku oškube o všechno,druhý den že dostane jen 2 miliony a manželka 10.. *14* *1*
  • Jak se koukam co tu kdo píše ze ji zavřaždil nebo sebevražda, myslím ž eto byla sebevražda např. se pohadala s manželem nebo už toho měla dost když ji bulvar obtěžuval a další lidi....... chtěla žít jako normalní člověk ale nenechali delali ji trapas a ted je nejmin potom 8 měsicu a vsichny to zahodily za hlavu jdou si cvou cestou .......
    at zije v nebi štastne *4*
    • Luky1987
      Ivetka je, byla pro mě skutečnou královnou popu v ČR a nejlepší zpěvačkou vůbec
  • Luky1987
    Ivetka Bartosová a Karel Gott jsou nejlepsí ceský interpreti a králi ceské pop music podle me
  • Luky1987
    Ivetka byla nejlepší a nejheščí česká zpevačka si myslím já. Určite mne bude za to Listopad nebo nevím jaký nick si ješte vymyslí urážet a dá mínus na muj príspevek
    • Milý Luky1987 vždyť ty urážíš úplně všechny osobnosti kromě KG a IB.Tak aspoň vidíš jaké to je když ti někdo oponuje a dává minus :)))
    • Teď tedy nevím jestli má už Vacátko povolený přístup na osobnosti nebo je stále adminem blokován? Ten tedy musel zlobit ! :))
      • Já si myslím že kdyby Vacátko nebyl drzý a sprostý na Osobnosti národa tak by ho nikdo nezablokoval.
        • *1* Libušku iritoval, že je mnohem chytřejší než ona, a taky přišel s Lukym na trik s franckoujagrovou. Měl nejlepší příspěvky, Liba tu chce mít jen ovce..!!
          *12* *12*
    • To jou slátaniny:))
  • Všechno Nejlepší k narozeninám! :) *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Ivetka byla výborná zpevacka a síce sem jí neznal, ale urcite i dobrý clovek. A takhle skoncit si fakt vubec nezaslouzila!!!
  • Tak jsem dnes cetla o pohrbu ivety a je mi k placi ,ani se nedivim ze skocila pod vlak ja si myslim ze za smrt muze Rychtar,on ji deptal doma ale ze se na pohrbu neukazal nikdo z jeji rodiny ? Artur a rodina od Ivety se na pohrbu mohly ukazat je jedno ze Rychtare nenavidi ale neukazat se vubec tady je videt ze podporu nemela ani od sve rodiny Artur jde ze skoly a chlame se jak blbecek ,matce umrela dcera a na truc Rychtarovi se taky neukazala.Ivetko verim ze tam kde jsi ted se mas lepe nez tady,kde te na posledni cestu neprisel ani vlastni syn.Artura si asi spatne vychovala bez respektu.
    • Možná jste Kamilo měla štěstí vyrůstat v harmonické rodině. Být na místě Artura, asi byste také rezignovala. Jak se říká, kdo uteče, vyhraje. Snad se svým životem naloží lépe, genetické vybavení a zlomyslé okolí nebude příznivé.
      • Chci jen dodat, že dědi se vychovávají hlavě příkladem. Co předváděla maminka, i tatínek, mj. četl jeho zpověď o sexu s nezletilou .... ?
        Taky moc rozumu nepobral. Snad bude mít odvahu a sílu jít vlastní cestou.
        • Oprava "děti"
  • Chudák Iveta *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *9*
  • Iveto! Líbí se mi tvoje píseň Heja heja!!! Jsi krasna a miluji te !!! Posloucham te v praci v aute, mam te jako budika ... No jsi uzasnaaa a kasli na ostatni at si rikaj co chctej . Jsi velmi nadherna a pohledna alkoholicka. Moje deti te milujou!! Hohohooooo ja jsen Santa Kraus!
    • :DDDD more máš dost hej :D
    • To si děláš prrdel ne?
    • Úplně s tebou souhlasím Santo :) Ivetka je nejlepší :)
    • Ůplně s tebou souhlasím Santo :) Ivetka je nejlepší :)
  • Bartošová a její vystoupení na Slovensku
    No co dodat ! Ta fotka se špičatou bradou byla samozřejmě upravená photoshopem,protože jak je vidět brady má zase zpátky ! I když podstoupila odstraňování brad,pořád jí několik zbylo..I zmrazování tuku na rukou a přitom je má pořád tlusté..břicho radši zakryla ve volnějších šatech..(i to už si přitom nechávala odsát..Bez playbacku už vystupovat nemůže,protože si texty dávno není schopná zapamatovat..Jinak ještě minulý rok v dubnu vypadala dobře..pak to s ní už šlo i díky Italovi z kopce..Neznámý mladík na vystoupení Bartošové prodával Ivetina CDčka za dvě eura. Podle zákulisních informací se nejednalo o nikoho jiného, než o mladšího syna Ivetina ochránce Josefa Rychtáře (54). *15* *6*
    • Ano...tady se ukazuje pravá česká povaha....nadávat, zesměšňovat, házet klacky pod nohy. Já náhodou Ivetu obdivuju, že je statečná a bojuje dál, jinej člověk by už dávno spolykal prášky. Jí navíc situaci zhoršuje blbej bulvár, který ji taky hází jenom klacky pod nohy. Takže podle mě je Iveta odvážný člověk, který prokázal ohromnou sílu. Jenže čeští rejpalové tohle nikdy neocení.
      • Aha, takže bulvár si jen tak vybere někoho, asi z plezíru a šije do něj hlava nehlava... Iveta si to dělá sama, je to rozená skandalistka, jinak totiž na sebe už upozornit ani neumí... Už na to prostě nemá... Bylo by fér, kdyby jí to někdo narovinu řekl, tenhle boj má již dávno jasného vítěze a to láhev...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit