Přejít na výpis diskuzí

Iveta Lutovská-Vítová

OSOBNOST 11.2.2009 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to osobnost

    je to krásná žena,opravdová dáma které není co vytknout
  • krásná

    já nikdy nepochopím jak se může narodit něco tak překrásného.To je fakt k zešílení!!
    • Re: krásná

      Máš recht hochu z toho jejího úsměvu se potím i nahej v minus 20
  • ♥obdivuju vás ♥
  • je sexy
  • petulka94

    Ivetka

    Ivetka je fakt hezká!!Moc ji fandim! *4* *3* *4*
  • 8

    me se nejvic libila 8 *14*
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • iveta

    Iveta je velmi inteligentní a vzdělaná a proto působila profesionálně, což mnozí nesou nelibě. Konečně někdo na úrovni. Už dost těch 18náctiletých naivek s dětským úsměvem, které ještě v životě nic nedokázaly. Jejich vzhled je dar přírody a chtěly by jej bez úsilí zúročit.... *13*
    • Re: iveta

      hele jáko neurážej 10 tereza budková je moje sestřenice *8* a nejsou to najfky *8* nic ti neudělali *16* *16*
      • Re: Re: iveta

        Ty jo!! ty seš úžasný.. Ty je znáš jak jo?? hmm... a sestřenice hm................ a co jako??? To znamená, že jen ty máš právo o ní cokoliv psát?? Jo a jen pro upřesnění on to asi myslel tak, že většina holek ve věku 18 let jsou naivky a to jsem byla i já v 18letech.. To jsou ještě tkz. malý píva.. Za to Lutovská je mnohem více inteligentnější, rozumější a ví co chce.. *7* *7*
  • foto

    Ahoj strašně tě plosím jestli by jsi mi neposlala foto s podpisem na adresu Svatoňovice 99 p.s.č 747 87
  • lucia22lee

    Třeboň

    je to holčina od nás z Třeboně nedavno sem ji obsluhovala náhodou je moc příjemná žádná nafoukaná fiflena tak to má být fandím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit