Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • us5-my-loves

    Happy birthday

    Všechno nejlepšííí Izzy. *14*
  • mileyhilary

    narozeniny

    Všechno nejlepšííííí Izzy k narozenínám at se ti všechno splní po čem toužíš a máme tě moooc rádi
  • xxspartankaxx

    Izzy Gallegos <3

    Izzy je něco jako bůh..:DJe prostě nej!!!
    Je strašnej blázínek!!A to je cool.:D *3*
  • us5fan

    Izzyho nej. fan

    Moje Kamojda Gabca *15* je strasne *9* zabouchla do *1* *1* *1* *1* IZZAKA *1* *1* *1* *1*
    • xxspartankaxx

      Re: Izzyho nej. fan

      No já jsem taky do něj ZABOUCHLÁ jak něco...:D *14* *14* Áchjo *3*
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
  • xxspartankaxx

    aa

    Koho máte radši? Popový boyband US5 nebo finské rockery The Rasmus? Rozhodnou ti, co přijdou 10.6. do dj diváka!

    Převáží fanynky americko-německé skupiny US5 či příznivci rockové kapely z Finska The Rasmus? Obě skupiny pravidelně podporujete v t-music chart, takže dosahují na nejvyšší příčky. Objevily se na stupních vítězů i v RGM Hudebních cenách Óčka. Rasmusáci za rok 2005, US5 za 2007.
    Velikánské ohlasy vzbudily letos únorový klipový speciál US5 i dubnový The Rasmus. Stejnou měrou si o ně voláte a píšete do dj diváka. Kdo je tedy oblíbenější? Co má Óčko víc hrát? Pop, který zastupuje US5, nebo rock prezentovaný kapelou The Rasmus?
    Domluvte se s kamarády, vemte fanouškovské skvosty (plakáty, podpisové karty, výstřižky z časáků, fotky...), vytvořte transparenty a přijďte ve středu podpořit vaši skupinu i celý žánr do živého vysílání! Čekáme vás v půl třetí na Óčku, připravena je spousta hudebních dárků.
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • kanál

    No vypadá jako by právě vylez z kanálu *3* *9*
    • Re: kanál

      chcíípni ty zmrde miluuju izzyho a je dokonalej
    • Re: kanál

      hey TWL další ubožák *15* Který mu závidí....A z kanálu nevylez :-P...ty vaše trapný keci už mi sou jenom k smíchu...tagže jestli ještě budete pokračovat tak zachvilku skončíte u psichologa *5* a hele proč sem vlastně lezeš?? *1*
    • Re: kanál

      hey Izzy je best boy....takze nas***t *8* *16* *10* *14*
    • vinnieanet

      Re: kanál

      Hele ty debile Izzy je určo 100% hezčí než ty tak drž hubu akorát mu závidíš!!!!!!!!!! *16* *16*
    • ywettelove

      Re: kanál

      by mě zajímalo jak vypadáš ty ty chytráku!! jenom závidíš nic víc...takže *FUCK_YOU* a nazdar!!
  • ajinka.muck

    Izzy je cool

    Mno sice vypadá jako by právě vylezl z kriminálu ale jako jinak je upe supl más supl image a je tak splávně třeštěný tak myslím že mezi US5 dost zapadá *15*
    • Re: Izzy je cool

      a hlavně je krásnej... :-)
  • Izzy je nejhezci!!

    proste ted jak ma ty mini copanky s satkem je krasnej .. a ten sexsi pirsing!! MILUJU HOOOOOOO miluju cele US5 sou nejuzasnejsi

    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit