Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Topol

OSOBNOST 3.11.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film Sestra

    Včera v kině Lucerna o páté jsem shlédla váš nový film.Byl dost náročný, ale zdá se mi, že ted budu méně rasistická, přesto zůstanu hrdá na svůj národ,českou rasu, budu víc věřit,a nejen já,ale i ti osmnáctiletí snad také a není to pro ně moc silné, ale určitě ano jsou statečnější,tak tu bídu i jinakost s vámi správně zreflektují, nebudou dekadentí tak, že by to jejich profesoři,rodiče neunesli. Extrovertní poetika,´která je jako z mého života , doufám ,že není vůbec o mě, to by nebylo možné, když jsem vám jen jednou popřála pivo, trvalo to asi minutu .Doufám, že váš třetí film bude o bachařích a vězních, to už by pak skutečně byly Čechy v mých očích nenevinějším národem světa. S úctou Kateřina Halasová Prosím , oba příspěvky si klasifikuji známkou 1 a prosím o jejich okamžité vymazání.Hezké vánoce a děkuji za pochopení.
  • To si dělá prdel

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* ten má tak zkurvený jméno že to ani neni možný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* je to kurvec,
  • Film Sestra

    Včera v kině Lucerna o páté jsem shlédla váš nový film.Byl dost náročný, ale zdá se mi, že ted budu méně rasistická, přesto zůstanu hrdá na svůj národ,českou rasu, budu víc věřit,a nejen já,ale i ti osmnáctiletí snad také a není to pro ně moc silné, ale určitě ano jsou statečnější,tak tu bídu i jinakost s vámi správně zreflektují, nebudou dekadentí tak, že by to jejich profesoři,rodiče neunesli. Extrovertní poetika,´která je jako z mého života , doufám ,že není vůbec o mě, to by nebylo možné, když jsem vám jen jednou popřála pivo, trvalo to asi minutu .Doufám, že váš třetí film bude o bachařích a vězních, to už by pak skutečně byly Čechy v mých očích nenevinějším národem světa. S úctou Kateřina Halasová Prosím , oba příspěvky si klasifikuji známkou 1 a prosím o jejich okamžité vymazání.Hezké vánoce a děkuji za pochopení.
  • lierární nedělní pořad retro

    Asi v před měsícem jsem si poslechla asi pětiminutové povídání spisovatele Jáchyma Topola v jednom odpoledním TV pořadu ,kterého si po přečtení jeho knihy vážím. Zazněla tam však věta ,ke které se musím vyjádřit .Nemyslím si ,že by čeští a moravští spisovatelé potřebovali zkušenost v psychyatrické léčebně ,aby měli inspiraci.Každá jiná jim přinese mnohem více fantazie a nápadů . Doufám ,že budu nadšená z další knihy tohoto auutora,aniž by mi mou radost zkalily podobné teorie a že i jiní spisovatelé budou moci svobodně psát mimo prostory vězení a léčeben ,mnoho štěstí ,duchovního i fyzického zdraví Vám i všem dalším spisovatelům.
    • Re: lierární nedělní pořad retro

      Dobry den,

      Moc shanim pro kamaradku miniaturni vydani Jachyma Topola. Nejaka "dobra duse" ji ho nevratila.

      problem je v tom, ze neznam nazev knihy. Rekl bych, ze to byla limitovana edice.
      Zni to asi dost hloupe, ale za kazdy odkaz, napovedu, ci nabidku budu vdecny.

      Pomuzete mi s prekvapenim??

      Diky.
      Honza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit