Přejít na výpis diskuzí

Jack White

OSOBNOST 5.3.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack White?.... Tak to by bylo nadlouhé vyprávění :D snad stačí jen napsat že tento velice sexy man má můj bezmezný obdiv! On nejenže je velice fešný ale má i neskutečný talent. Jeho hlas je moc krásný na poslech a jeho texty velice povedené a chytlavé. Miluju úplně všechno s ním, i když popravdě nejvíce povedené mi přijde jeho nejnovější sólové album BLUNDERBUSS. Také je naprosto sladký ve filmu Návrat do Cold Mountain-ten film díky němu zbožňuju♥ zkrátka je to pro mě umělec s velkým U a patří mu můj bezmezný obdiv. Miluju ho ♥ jak nic a nikoho před ním
  • stember

    Jack's B-day!

    Happy B-day Jack!;)
  • keit242

    AHOJ

    no taaaaaak lidi !! pište něco!! nějaké novinky o Jackovi, hm??! *4*
  • Jack

    Přiznám se bez mučení, že Jack White není tak úplně můj šálek kávy jak se říká, ale jehio spolupráce s Lorettou Lynn je velice zajímavá a některé písně se mi líbí. *3*
  • keit242

    PERFEKTNI

    On je vazne uzasny,ma skvely styl,perfektni hudbu ja ho zboznuju *14* *14* *14* *14* *14*

    me se strasne libi jeho pisen :The White Stripes - 7 Nation Army
    • minet

      Re: PERFEKTNI

      Já ho moc miluju je to užasnej zpěvák,skladatel,herec,komik a hlavně pěknej chlap jenom ne moje věková kategorie..............(i když 18 let neni tak moc ne??)stejně je skvělej!!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: PERFEKTNI

        ty ses ale trapka,se z toho neposer:-D *9*
        • keit242

          Re: Re: Re: PERFEKTNI

          jses chuj *9*
        • minet

          Re: Re: Re: PERFEKTNI

          Ty si trapák ty kreténe co nepozná kvalitní hudbu proč sem lezeš když tě tu nikdo nechce????? *16*
        • minet

          Ivana White píše:

          Jack White je prostě žijící legenda, do všeho dočeho vložil ruce se promněnilo ve zlato! Není to jen tak něaký hudebník on je životní styl, jakmile někdo slyší jeho písničku musí být omámen, tím co zesebe dokáže vydat jak na koncertech tak v klipech i v rádiu on je špica ale přesto u nás v Čechách né tak známá, což je velikánská škoda!!!!!
      • keit242

        Re: Re: PERFEKTNI

        jo to neni moc *4* ja jsem s nim taky o 18 let =D
        • Re: Re: Re: PERFEKTNI

          Tak to jsme tři xD , ... i když jen 17 a něco málo k tomu *1*
        • minet

          Ldyž ho miluješ není co řešit!

          Hele ale on je fakt boží je to ten nejlepší kytarysta na světě můj velikej vzor a životní láska když už to neni Denis B. tak aspoň Jack *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • minet

            Re: Ldyž ho miluješ není co řešit!

            Tady je jeden odkázek na videjko co jsem dělala je to 7 nation army karaoke http://www.youtube.com/watch?v=rEj- 4vt3QE0 tak se tam koukněte *3* *14*
            • keit242

              Re: Re: Ldyž ho miluješ není co řešit!

              tak tohle jsou moje videa :
              http://www.youtube.com/watch?v=JYmLHdDP3Tk&feature=channel_page

              http://www.youtube.com/watch?v=VCDpK9gwf74&feature=channel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit