Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem četla knížky: Průšvihářky, To nejhorší na mé sestře, Vadí,nevadí, Všude dobře doma nejlíp, V hlavní roli Tracy Beakrová, Projekt Loty, Narozeniny, Lízinka, Dvojčata v průšvihu a Moje sestra Jodie. Všechny byly moc krásné, ale první místo dávám knížce Moje sestra Jodid, druhé místo dávám knížce Lízinka a třetí dávám asi knížce Dvojčata v průšvihu, ale mám ráda i knížku Projekt Loty. Mám ráda, když jsou knížky hodně tlusté, aby mi vydržely na více než dva dny.
    • Oprava: Moje sestra Jodie x Moje sestra Jodid.
  • Právě jsem dočetla knížku Moje sestra Jodie a ta je úplně nádherná, ale také hrozně smutná.
  • Tato spisovatelka je úplně úžasná. Všechny knihy , které jsem od ni četla, byly opravdu nádherné moc se mi líbí její styl psaní, a oblíbila jsem si od ní i nějaké postavy. Z knížek mám nejraději Lízinku, Projekt Loty a Dvojčata v průšvihu. Jacqueline je bezvadná. Je to má nejoblíbenější spisovatelka!:-)
  • Její knížky jsou úžasné a krásně se čtou :) , moc mě zaujala knížka Lízinka.
    Kdyby někoho zajímaly její fantastické webové stránky:
    www.jacquelinewilson.co.uk :)
  • Je to nejlepší spisovatelka.Už jsem přečetla všechny její knihy vydané v čestině.Píše moc hezky:-)
    • Musím s tebou souhlasit. Jaká kniha se ti od ní líbila nejvíce?:-)
  • Ahoj *1* *1* je to nejlepší spisovatelka z nejlepších přečetla jsem VŠECHNY její knižky pkromě čtyři děti a skřítek tu mám ješte nedočtenou jiank na začatku je to skvěly dyt kde bere ty skvělý nápady do knih? je užasna kdo souhla at dá like
  • super spisovatelka, mám od ni předčtených 10 knížek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tahle spisovatelka je ze všech ta nejlepší!!!! *14* *14*
    • *14* *14* *14* *14* *14* *14* nejlepší spisovatelka
  • ahoj babo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Mám od ní přečtený tyhle knížky:
      Kočičí mumie
      Divný dárek
      První láska
      Holka z popelnice
      Diamantový holky
      Zlaté srdce Tracy Beakrové
      Pusinka
      Sama doma,www. trápení, Čtyři děti a skřítek
      Polibek, Nejdelší velrybí písen, Lekce lásky, Líza bublina, Můj tajný deník
    • Není to žádná baba debile, *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ale náhodou dost dobrá spisovatelka. Mám od ní knížku a je náhodu dost dobrá. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Ahoj dědo
      Co ti je četl jsi/jste od ní knihu??
  • dobrýden *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit