Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Jakeu, přeji ti k tvým narozeninám moc štěstí, hodně dobrých rolí a také nějakou pořádnou lásku.
  • Mě se děsně líbí v Prince of Persia, a v Den poté. ale je hezkej všuuuuuuuuuuuuuuude
  • carol7.1

    ?

    Máte nějakou osvěčenou adresu pro autogram?
  • Hodná holka s Jakem Gyllanhaalem

    Scháním s Jakem Gyllanhaalem film Hodná holka. Věděl by někdo, moc prosím, kde by byl ke stažení? Díky noc.
    • Re: Hodná holka s Jakem Gyllanhaalem

      S Jakem jsem vždy hodná holka věřte mi.. *1*
  • emo-anne

    Zodiac

    V neděli večer na Nově film s Jakem Zodiac !! =o*
    • Re: Zodiac

      Super, jen doufám, že ho nedávají moc pozdě. Jednou jsem ho sice viděla, ale ráda bych se na něj podívala zas. *3*
      • Re: Re: Zodiac

        Já už jsem ho viděla několiktát, mám ho na DVD, ale určitě se budu koukat. Ale hlavně v sobotu na Zkrocenou horu.
        • emo-anne

          Re: Re: Re: Zodiac

          přesně..hlavně zkrocená hora ! :-*... A zodiaca jsem ještě neviděla celého ...tk to snad vyjde..:) jo a v novém intouch je článek o něm a Talor..o rozchodu ..doporučuju přečííst ;)
          • Re: Re: Re: Re: Zodiac

            Co tam kolem toho píšou? *7*
            Zodiaca jsme bohužel neviděla celého, neb se mi chtělo pekelně spát a Zkrocenou horu jsem neviděla ani minutu ze stejných důvodů, takže jsem mohla žít leda ze vzpomínek.. *4* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zodiac

              to je fakt
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zodiac

              Ze jakovi kamaradi taylor nemeli radi a taky ze mu hodne veci vadilo a ze je taylor jeste mala holka...:)
  • emo-anne

    rozchod

    tak asi je konec...mezi taylor a jakem...sem stastna!!! mrknete do novinek:))
    • Re: rozchod

      Konečně že přišel k rozumu. *5*
      • emo-anne

        Re: Re: rozchod

        Přesně...prej mu vadil novinářskej rozruch kolem toho a tky začal pociťovat věkovej rozdíl ;)
        • Re: Re: Re: rozchod

          Mno, že mu ten novinářský rozruch nevadil u Reese a dalších.. *1* Ale nějakou výmluvu říct přeci musel, že. *3* *5*
  • carol7.1

    Kde?

    Kde prosím vás aktuálně bydlí?
    • Re: Kde?

      Los Angeles, Kalifornie, USA
      New York, New York, USA
      Londýn, Velká Británie
      Paříž, Francie atd.. atd.. atd.. *3*
  • happy bitrhday :)

    30, takové krásné číslo :)..tak všechno nejlepší a hodně dalších výborných filmů a obsazení :)
  • carol7.1

    30

    Vše nejlepší§ Hodně zdraví a spousty dobrých filmů.
  • stankova.lidka

    vše nej

    Všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí k dnešním kulatinám, Jakeu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit