Přejít na výpis diskuzí

Jake T. Austin

OSOBNOST 25.1.2009 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co ja sem chodim uz 9 rokov
  • No a co ja mam 19 rokov a kludne sa mi smej ze chodim na tuto stranku a mam tolko rokov
  • Aj ty to iste spametajsa nikdo nevie okom hovoris a co ty si vymyslela tuto stranku a ty nam budes hovorit co mame robit a keby sme byvali v tvojom dome tak by si znas sprevila praconikov ty skurv*na idiotka
  • Uvědomuje te si taky že tyto komentáře jsou anonymní a ta holka to tu napsala cca před nejakymy 3-4 roky nebo jak dlouho ? a tetka už je starší a třeba jsem už nechodí a kdokoliv může napsat jeji jméno a dodat si další keci aby ji víc ztrapnit. Nepodporuji Vanessu ani nikoho z vás ale tyhle komentáře jsou až k smíchu místo toho aby jste tady psali názory na svého idola tak se tu zabýváte jedním komentářem. Dat Logic ! :D Jake by na váš hrdý nebyl ;) vzpamatujte se a chovej te se jako holky ve svém věku :) jelikož nevím kolik vám je ale svými názory a urážkami co tu píšete mi příjdete že je vám tak 8-12 let :) Normální holka by jsi '' VANESSY'' nevšímala jenom napsala že jí to nevěří a už se zabývala Jakem a ne tímhle (y) PS: Jak je vidět z těchto komentářů tak informuji, neurážím vás jenom prosazuji svůj názor ve veřejné debatě ;) a pro informaci aby jste nepsali '' ty blbko a kolik je jako tobě když máš takovéto keci'' mě je 17 let a chodím na Obchodní akademii, a tímhle co děláte vy jsem si prošla taky a později si uvědomíte že jste byly blbý a za ty komentáře se budete stydět:) Na tuto stránku chodím už cca 2 roky když si chci zjistit informace o celebritě či novinkám a zatím jsem takhle trapnou konverzaci nečetla ;) (y)
  • happy birthday
  • Happy birthday ♡♡♡♡
  • Happy brithday Jake!! *15* *15* *15*
  • Všechno nejlepší. *1*
  • Jake je prostě boží.A hrozně hezkej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • to máš pravdu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dámy ... Souhlasím s Neyllou .. proč se tady hádat s nějakou Vanesskou :* Když tahle stránka je jenom o tom aby jsme se více dozvěděli o našem idolovi :P :3333

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit