Přejít na výpis diskuzí

Jakub Kovář

OSOBNOST 23.9.2008 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chytal jsi luxusně a luxusně hráli i kluci hodně štěstí se Slovenskem.
    • Borci ste všichni *5* doufám že tak krásnej zápas zahrajete i se Slovenskem. Včera ten zápas byl výbornej.
      Jinak hodně štěstí i nadále.
      PS: jinak chytáš úžasně
      • Ejki
        s tím Slovenskem mě to nasralo,zřejmě byl mimo,normálně nenechá projít víc jak jeden gól... *9*
        • No to jsi nebyl/a sám/a...
        • na vině byla hlavně obrana a další..hráči *13*
  • Dnešnì zápas byl luxusní! Jen tak dál ;)
    • To jo výbornej brankář a výborní hráči :) Vy to dáte! Hodně štěstí ;))
  • Ejki
    Kovář je jednička ;) ;) a Rusi jsou z něho potentovaní :PP
  • Nejhezčí kluk co sem kdy viděla!!! .)) Miluju ho!!! Skvělej brankář!! :))* *14* *14*
  • Kuba je fakt úžasný :)) Skvělý hokejista a pěkný ogar;) *14*
  • Kuba je prostě k sežrání a pokud jde o téma nevěra nebo děvkař?? K tomu musej bejt vždycky dva a mezi námi si tady nehrajte na svatoušky, kdo z nás to někdy neudělal??? Já teda jo, pyšná na sebe nejsem, ale myslim, že kdyby si většina z těch co to tady kritizujou šáhli sami sobě do svědomí, tak ho určitě mít čistý nebudou. A za druhý, je to každýho soukromá věc, o to horší to maj lidi jako je třeba Kubík, že se to u nich propírá na veřejnosti. A poslední věc co bych k tomu dodala je, že já být paní Gřegořková, tak neváhám ani minutu, protože je to chlap jak má bejt se všim všudy. *14* *3*
  • Kuba je nejhesčí a nejlepši brankář ale i chlap ja ho žeru.Je moc hezkej *14*
  • jakub je opravdu krasavec a dobrej brankar ale je fakt suknickar *13*
  • kovar

    jakub je peknej slizoun a taky suknickar to co udelal gregorovi se odpustit neda jakub je fakt debil brbil *1* *1* *1*
    • Re: kovar

      Ale prosimtě kdyby Gřegořkova nechtela tak to Kuba neuděla.....tak ze jenom Kuba za to nemůže....
  • --kakabus--

    kovář

    Jakub je sice Krásnej a Dobrej brankář ale taky pěknej děvkař *13*
    • S tím děvkařem ste tapní *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit