Přejít na výpis diskuzí

Jakub Saic

OSOBNOST 4.8.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: pochvala

    :) Jsem jeho dcera. Any. Mohla by jste si zajít do divadla NA PRÁDLE, kde hraje obchodníka z deštěm, Motýly jsou volní(ale tam má vět málo) a reklamy rádio kiss. Upoutávky na filmy atd. To co víte :) *4*
  • Re: Re: Re: Dabování

    Mimochodem... Jsem jeho dcera, Any. Nechápu, o čem to mluvíte. Můj dědeček a táta, mají výborný hlas. Jinak by si je do dabingu asi nebrali ne? Všechny herce a moji hereckou rodinu. Bud' pište jen to hezké a chvály, nebo se raději nezmin'ujte. Vy o tom dabingu asi nic nevíte. Vy by jste taky mohl/a být dabér/ka a nelíbilo by se vám, kdyby vás takto někdo neprávem ponižoval. Není to od vás hezké. Díky, Any.. *4*
  • Re: Dabování

    Dobrý den. Jsem jeho dcera. Any. A nemusím a nechci, když mého otce takto pomlouváte. Není to pravda. Vy asi nic o dabování nevíte. Díky, Any. *4*
  • Re: Re: Můj nej dabér

    Prosím... Jakub Saic je můj táta a nechci, aby jste o nem mluvil/a tak ošklivě... Je to můj táta a mám ho ráda. Když ho nemáte rád/a tak jsem rovnou vůbec nic nepište :) Díky, Any. *4*
  • Pavel

    Pane Saic,líbí se mně Váš hlas,hlavně při česk.dabingu v různých filmech.
    Jste fakt skvělý! *4*
  • Re: Re: Dabování

    proč by měl závidět? co ty o něm víš. má se možná líp než nějakej sajc, který díky tátovy - (který má mimochodem strašnej hlas a nechápu jak vůbec mohl kdy něco dabovat a třeba i 4 postavy najednou v jednom filmu !!!)dabuje snad všecko co jde. to je ubohej herec , který prachy dohání dabingem. to je co závidět!! *1* *1*
  • Re: Můj nej dabér

    právě,že všude - je to hnus!!!!!! nejradči bych rozmlátil televizi!!!!!
  • tata

    Jakub Saic je muj táta,Mirek Saic je můj dědeček a Jana Saicová(minule Walterová)je moje babička:-)
    Chtěla bych upozornit,že táta,je ve znamení berana:-)
    tak se mějte hezky *4* *4* *1*
  • garcia

    Můj nej dabér

    Moc hezký hlas, nejpříjemnější ze všech českých dabérů. Nejvíc jste mě zaujal jako Hotchner v CM. Od té doby Vás slýchám všude *3*
  • Jakube jsi surer

    *4* Jakube miluju tvůj hlas ale přidat foto by určitě neškodilo
  • Re: Dabování

    pro kremenaka ty mu jenom závidíš, ty ubožáku, proto tady píšeš ty nesmysly, magore!!!!!
  • pochvala

    Jakube, máte příjemný hlas a ráda Vás
    poslouchám. Škoda, že je Vás málo vidět
    na obrazovce.Mrzí mě ,že o Vás není
    napsáno víc.Držím Vám palce. *3*
  • Re: Dabování

    Tohle může napsat jenom chlap, protože Kubovo hlas je naprosto úžasnej.
  • Dabování

    Pane,Saici Váš hlas se nedá poslouchat,nechápu jak Vás můžou s takovým hlasem obsazovat.Vy se vyloženě dusíte nebo dávíte,neměl byste s tím něco dělat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit