Přejít na výpis diskuzí

Jakub Smolík

OSOBNOST 20.6.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání k Novému roku

    KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 *4* *4*
  • Heč!!!

    Ty jo, tak nám učitelka řekla že budeme zpívat s ním na koncertě v T. mno dobrý, ani ho neznám... ale jinak dobrý, mamka je z toho na větvi, čau
    • Re: Heč!!!

      Tak teď se, Barko, drž, protože já jsem si s Kubíkem zazpívala už dvakrát na jeho koncertech ve Znojmě. Tedy - můžu říct, že s ním byla pořádná sranda!! A koncerty - super!! *14* *3*
      • Re: Re: Heč!!!

        Zuzka má pravdu že s Jakubem spívala. Akoncerty ve Znojmě jsou s klukama prýma
    • Re: Heč!!!

      Chceš posalt nějaké písničky?Myslím texty.Ahoj a ozvi se jestli ano,ne.Ahoj jana=chaglos
  • opožděné blahopřání

    Zdravím Jakube a přeji opožděně všechno nejlepší ke kulatinám, hodně zdravíčka, rodinné pohody a radosti z dcerky.Náhodou jsem zjistila, že máme stejné datum narození, tak jsem se rozhodla ti k narozeninám popřát.Za celých svých padesát let jsem nikoho se stejným datem narození nepotkala-jsi prvý!Trochu mě to dojalo-takže vzhůru do další padesátky! Alena. *5* *5*
  • nicky0012

    ...

    Přeji všechno nejlepší k Narozeninám!
    Byla jsem na tvém koncertu ve Znojimě byl supeer!Moje mamka je tvojí největší fanynkou má tvoje všechny CD!!(i DVD) a nepropásla žádný trvuj koncert ve Znojmě!!!A těší se na ten v zimě!!!Takže ještě jednou všechno nejlepší,hodně zdraví štěstí lásky....a zpívej tak krásně jako zpíváš ted! *14* *14* *1* *3* *4*
  • přánéčko

    Jakube všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a lásku k Peťulkám ti přeje tvá fanklubačka jana
  • Jakub Smolík

    Jakube
    Všechno nejlepší hodně štěstí,zdraví,lásky,spokojenos ti a úspěchů v osobním i v pracovním životě k dnešním krásným 50.narozeninám Ti přeje Hanka z Ledče.
  • Jakub Smolík

    Milý Jakube
    Blahopřeji Ti k dnešním 50.narozeninám
    Přeji Ti hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit