Přejít na výpis diskuzí

Jakub Štáfek

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kubula

    Je to moc miloučkej klučínek, hned bych ho pical do zadečku mucky macky mocky a vy mrchy šukavé ven....je jen můj muuuuck *14*
  • narozeniny

    hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a spokojenosti do dalších let ti přeji k tvým krásným 20-narozkám..!!! *14* *14* *14*
  • nejfaninka

    =)

    všechno nejlepší k narozeninám *3* *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Kubíí všechno nejlepší k narozeninám...ať se ti daří jak ve škole tak v té dobře našlápnuté kariéře...a hodně štěstí zdraví a lásky,pořádně to oslav! *1* *14* *14*
  • přání

    Milý Jakube
    Zprvu tě zdravím a popřeji ti
    k narozkám všechno nejlepší,
    hodně štěstí,zdraví a dobrou
    pohodu do dalších let.
    *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Ahoj Kubo.. *4* Přeju ti všechno nejlepšííí k narozeninám.. *4* *14*
  • icq

    Ahojky,nezná někdo jeho icq?nebo e-mail?Moc ráda bych sis ním pokecala,je to skvělý herec a vypadá,že bude i hodnej...mám ho ráda....!!!Všem vám moc děkuji!!!! *14* *14* *14*
  • Jg

    Jg?Seš totální pračůrák,co se tady sereš do herce kterýmu závidíš ty zasraná nulo?!Potkat tě na ulici tak ti rozkopu tvuj debilní ksich že bys to nepobral ty zmrde vychcíplej! *16*
  • Píčus

    Píčusi, potkat tě na ulici tak ti useknu hlavu pojebanče
  • Sedm vlků

    Viděla jsem tě na tvoje narozky. No jenže jsem nevěděla, že je máš. Takže opožděně vše nejlepší. Určitě si mě nepamatuješ, ale viděla jsem tě u sedmi vlků. Sedeli jsme vedle tebe. No jelikož o tobě píšou, že tě chat a podobně vůbec nezajímá, tak nemám šanci, aby jsi odepsal, viď. Určitě sem na tuhle stránku ani nechodíš... Měj se a pozdravuj Terku (Patricii:)) *15*
    • Jakub

      Kuba dabuje Sheina Graye v Camp rocku *3*
  • Všechno nejlepší

    Kubo všechno nejlepší k devatenáctým narozeninám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit