Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    nemôžem si pomôcť ale jeho piesne sú na jedno kopyto a nedajú sa zozoznať jedna od druhej. ako keby spieval furt tu istú pieseň.
  • koncert

    James bol absolútne úžasný!!! *3*
  • James v Praze

    Ahoj všichni!Včera jsem byla na koncertě Blunta v Praze a ...jedním slovem-užasný!!!Podotýkám,že na koncert jsem nejela jako jeho skalní fanynka,ale víceméně jako doprovod mých kámošek a taky ,,zjistit",co na tom Bluntovi je?Tak ted už to vím.Z jeho projevu cítíš,že hudbu nepředvádí,on ji miluje,ví o čem zpívá a cely koncert s divákem ,,komunikuje" tak,že lítají jiskry i vzniká tichy rozhovor s každým z nás.Díky Jamesi!
    • Re: James v Praze

      Já jsem tam chtěla jít, ale nějak to nevyšlo......On je skvělý!:)
  • bllancca

    James San Francisco 2008

    Ahojky lidicky,pridala jsem vam sem video z konzertu v San Franciscu to bylo ted 27.8.2008...doufam ze se bude libit a doufam ze si Jamese v Praze uzijete tak jako ja tady,byl naprosto uzasnej
    Bllancca *15*
    • Re: James San Francisco 2008

      Na koncert se těším jako pes!
      http://james-blunt.nepropasni.cz/

      *3*
  • brazilec

    james blunt

    ahojte lidi pujdete nekdo na koncert jamese Blunta do prahy? *3*
    • Já mám už lístky. Jamesi Já tě miluji.
    • Já mám už lístky.
    • martina20

      Re: james blunt

      no jasně že jo,už mám lístky!!! *1* *1* *1* *14* *1*
      • brazilec

        Re: Re: james blunt

        ja mam taky uz listky a desne se moc uz tesim *1* *1* *1* *1*
  • k-a-ro-l-ink-a

    koncík

    víte že 27.10.2008 bude mít v Praze koncert? *3* *3*
    • Re: koncík

      A deň predtým bude na Slovensku, už sa na neho veľmi teším!!!!! *3*
      • meredith12

        Re: Re: koncík

        a ty tam ides na ten koncert *14*
        • Re: Re: Re: koncík

          Idem a už sa veľmi tešíííím *14* *3* *14*
  • James

    Miluju rock a poslouchám převážně skvělé klasické kapely jako Pink Floyd, Queen, Beatles, Led Zeppelin, Sweet atd., dnešní hudba mě moc nezajímá, ale přesto se našla vyjímka a tou je James Blunt. Líbí se mi jeho hudba. Pomalé klavírové balady nebo naopak kvalitní kytarové písně. Hlavně mě zaujaly jeho texty, které nejsou o ničem, ale mají hloubku, za všechny stačí jmenovat No Bravery, kde Blunt zpívá o něčem, co sám zažil a viděl. Navíc je mi sympatické, že nedávno řekl, že se nepovažuje za celebritu, ale za muzikanta, který má rád, co dělá, což už je v dnešní době vzácné, protože většina "hudebníků" hledí na komerci a snaží se upoutat skandály. Zkrátka James Blunt má u mě obdiv a myslím, že si nezaslouží od některých tak tvrdou kritiku. *4*
  • james blunt

    ahoojkkky lidi,chtěla bych se vas zeptat jakeho znameni je james blunt?nekde se pise ze je ryba nejde zas ze je bliženec jak je to ve skutecnosti?????????dekuju predem anicka *9* *9* *9* *9* *7* *7* *7*
    • Re: james blunt

      Jinak James je RYBA *3*
  • james blunt

    dekuju lidi jste suproví papa Anička *4* *4*
  • james blunnt

    jo ještě kdyby jste mi něco chtěli poslat jen maličkost o jamesovi blantovi tak moje adresa ja tady někde dole na str.1 a taky muj mob.kdyby něco 728014792
    *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit