Přejít na výpis diskuzí

James Brown

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl skvělej

    Znala jsem Jamese z filmu rocky 4. Tam sem si ho zamilovala a když ke mě přišla ta strašná novina že James umřel tak jsem seděla v autobuse s míma kamarádkama...docela mě mrzelo že ho nikdo neznal jenom já... *16* moc jsem ho měla ráda jak jeho hity tak i jeho byl prostě skvělej.. *14* nikdo už takovej nebude každej je jenom jeden...škoda no *8* *8*
  • je to nespravedlive!

    tento chlap byl fakt borec a proste je mi to lito co se stalo !!!!! je to asi nej clovek co jsem kdy znal!!!! *9* *9*
    • Re: je to nespravedlive!

      notak lidi,bylo mu osmdesát.budte rádi že se dožil tohoto věku! *4*
  • James Brown černoch ?? Ne!!!!

    ještě chci dodat nevim jestli je to pravda nebo lež má stránka http://kanon.cz/ ale nevím jestli jde
  • James Brown černoch ?? Ne!!!!

    Mám šokující správu pan James Brown není Černý mladík jak se povída stala se mu totiš trgická nehoda měl popáleniny a znova na bělocha mu to nešlo dát tai se dal na černocha teda né on jeho rodiče v 8 letech umíte si to představit četl jsem to na tajných str. (dosud neprozrazené) Nekecám jinak bych to tu nepsal jen to řekl kámošum jako žert . Tak je to pro mě šok a pro vás ?? Je to ale divmé že se to tv nova či 1,2 a Prima nedozvěděli vidte no vlastně v tom roce nebyla ani prima ale ani nova ale jenom 1 a 2 ale v tomto roce nobo alespon od založení primi a novi je to dlouhý článek ale je to tak !! *9* chudák víte jaký by to byl fešný chlap od : Kanon let :38
    • Re: James Brown černoch ?? Ne!!!!

      Ale prosímtě blbost!Michael Jackson měl taky popáleniny,ale kůže mu zbělala a nezčernala!
  • chyby...

    Máte tam faktický chyby..., amatéři
  • Rest in peace !!!!!
  • On vážně zemřel.... *9*
  • Mistr James Brown

    Je to hrozné a strhujicí opustil nás otec soulu skvělý showman skvělý zpěvák ...no zkrátka geniál, jediné co nás může uklidnit, je to, že za svou dlouhou pěveckou kariéru nazpíval mnoho hitů a ty nám zůstanou v podobě cd. Pane Browne, jestli je nějaký nebe tak Vy tam budete na obláčku jen tak polehounku zpívat ty Vaše hitovky...úplně si to představuji... *4* Mějte se tam fajn!Byl jste a pro mne budete a zůstanete nejlepší!!!
  • :(

    Je škoda že zemřel měla sem ho moc ráda *9*
  • Zemrela legenda..

    Byl obrovskym prinosem pro mnoho generaci... dekujeme Jamesi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit