Přejít na výpis diskuzí

James Caviezel

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ve filmu Umučení Krista ukázal úžasný talent!! :) má dar od Boha *4* *4*
  • Happy Birthday James !!!

    You absolut perfect *14* Your Monte Cristo is beautiful *4* Thank you !!!
  • FIlmík co ení uvedený,myslím

    Jim je opravdu kus chlapa, asi jsem se zamilovala :D ty oči,ten úsměv, opravdu krásný chlap. Jinak jsem našla ještě film,kde hraje a to Nekonečný víkend *5*
  • :-)

    at se dívám jak se dívám tak tu nejsou napsaný všechny jeho filmy *13*
  • Outlander

    Znáte film Outlander neboli cizinec.
    V něm hraje hlavní roli a je to fakt síla. Je to trochu sci-fi a fantasy dohromady od Petera Jacksona.
    • floridka

      Re: Outlander

      ahoj znam a mam doma v cz se to jmenuje vikingove 2 a je to docela fajn pokuk *3*
    • anuschka

      Re: Outlander

      Je to skvělý, včéra jsem to zkoukla už po druhý. Jim je tam naprosto neodolatelnej *14*
  • Film

    Ahojky nevíte někdo kde můžu stáhnout film POLICAJTKA? *7*
    • Re: Film

      všichni máte naprostou pravdu je mooc hezkej nejvíc se mi líbí jeho oči jsou nádherný včera večer dávali ten film policajtka mooc se mi to líbilo upě bestovej film opravdu *14* *15* *14*
      • Re: Re: Film

        v policajtce je neodolatelnej a v umučení Krista je zase skvělej, ale ta policajtka...přece jenom, tam mu to moc sluší
  • James

    Je uplně boží... *14* Má strašně krásný očička *14* *14* *4*
  • James

    Je opravdu strašně krásnej a přitažlivej.Kam se hrabe Brad Pitt *14* *14* *3* *5*
    • Re: James

      přesně moje řeč,kam se na něj hrabou všichni *9* *14*
  • Jméno????

    Jen tedy dotaz. Mohu věřit, že udané jméno tady je fakt pravé. Už jsem totiž na titulkách viděla James, pak také Jimm, ale i John. Tak co je pravda?
    A když už teda hlídám titulky, tak je tam třeba jen J.:-) Díky
    • floridka

      Re: Jméno????

      ahoj Jmenuje se James Patrick Caviezel a pratele mu rikaji Jim,je to zdrobnelina jako mas treba jmeno Kevin a ve zkratce je Kev nebo Kristina a ve zkratce Tina *4*
    • aneriv

      Re: Jméno????

      Když se podivas myslim na imbd.com tak si mužeš všimnout že je napsaný James Caviezel a ve filmu aka Jim Caviezel. Je to napsáno vždy v závorce. I v titulcích filmů by mělo být napsáno Jim. To znamená že je James, ale ve filmech si nechává psát jméno Jim. Nevím jak to jinak vysvětlit, ale snad jsem pomohla aspoň trochu *4* Jinak je vážně dobrej herec. Ve filmu The Passion of the Christ je naprosto skvělej, a v Angel Eyes (policajtka) má úžasné charisma. Prostě dokonalý *4*
  • harryet

    Happy Birthday!!!

    Všechno nejlepší!!! přeju skvělé role do budoucna!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit