Přejít na výpis diskuzí

James McAvoy

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanmade webovky

    Ahojky, pokud se chcete o Jamesovi, kterej je absolutně fenomenální herec, dozvědět víc, tak jukněte ke mně na blog knightley-mcavoy.blog.cz
  • maeve

    NOVINKA!!!!!!!!!

    Už jste to slyšeli?? James bude mít miminko *14* Páni, nevěřili byste, jak moc mě ta zpráva potěšila. Strašně moc mu to přeju, je to jeho první dítě a myslím si, že bude skvělým otcem.
    Blahopřeju *14* *14* *4*
  • maeve

    Filmy

    Nejvíc se mi líbil ve Vášeň a cit a v Penelope, ale sotatní jeho filmy jsou taky dobré. Strašně dobře hraje a vážně dokáže zahrát cokoliv. Už se nemůžu dočkat dalších nových filmů *14*
  • :)*

    On je vážně kráásnej :P Týýjovka..Ve filmu Penelope mu to nehorázně sluší :)) Slintala jsem, když sem na ten film koukala :D
  • Je super

    Asi se o Jamesovi nedá říct, že je klasicky krásný , ale je rozhodně zajímavý a totálně mě dostal. Jeho herectví je balzám na duši a při sledování různých rozhovorů mě dost baví jeho vtip a pohoda, která z něj vyzařuje.
    Je super!
    • maeve

      Re: Je super

      Tohle mi mluví z duše. Vážně skvěle hraje a zahraje cokoliv. Jeho filmy mám strašně ráda a už se nemůžu dočkat, až příjdou do kin jeho nové projekty.
    • Re: Je super

      Souhlasím! *14*
  • Novy Bilbo

    Caute, to vite, ze Peter Jackson premysli nad timhle chlapkem jako nad novy Bilbem z prave pripravovaneho hobita ? Dobra volbya myslim. Ja jen doufam, ze tam neda toho kokotka jebnute : D. Radclifea.
  • Otázka :D

    ahojky :) mám takovou ,,fanatickou,, otázku :D nevíte někdo prosím jak je vysoký?:) předem děkujíí :D:)
    • Re: Otázka :D

      174 cm
      • Re: Re: Otázka :D

        ne 170 je menší než Anne Hathaway ve filmu Vášen a Cit měl podpadky!!!!!!!! *3*
      • Re: Re: Otázka :D

        Moc malý *14* *14* *14*
  • nadějný

    Proklatě talentovaný skot, moc ráda uvidím, jak se jeho kariéra bude dál vyvíjet
  • Otazka pro holky!

    nevite nekdo nahodou jak dlouho uz je zenatej????
    • Re: Otazka pro holky!

      Jo je od roku 2006 ženatý s herečkou Anne-Marie Duff, kterou poznal při natáčení seriálu Shamelees.
  • braxy

    *IN LOVE*

    TAK TOHLE JE TEDA CHLAP JAK MÁ BEJT! *14* *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit