Přejít na výpis diskuzí

James Murray

OSOBNOST 10.4.2009 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je k sežrání na pravěk koukám jen kvůli němu vždy balím u 2.série 7. Díl ( zabíjí ho)
    Nó já ho prostě miluji I LOVE YOU JAMES
    a krásně spívá
  • hppay birthday ♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14*
  • vše nej *14*
  • Už hodněkrát jsem koukala na to jak ho zabijou(pravěk útočí) a vždycky doufám že se to nestane(bohužel stane *13* *10* *16* *9* *10* *16*).Od té doby to není ono *9*,dávají to v sobotu na ČT1 a není to tak úžasné jako s ním(mohli by ho nějak oživit *14* *14*,jestli to půjde),hlavně doufám že se objeví v nějakém trháku *14* *14* .I LOVE YOU JAMES MURRAY *5* *5* *4* *3* *3* *14* *15* *2* *1*
    • jj,mohla ho ta debilní Helen oživit místo toho vojáka..... *13* *13* *13* *13*
  • smelu
    včera dávali ten díl slečny Marplové a hrál tam James!A byl to vrah!Chudáček.. *9* a na konec udělal sebevraždu...Sem brečela a hoodně *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Moc smutný....taky jsem brečela......
  • James :*

    já sem u toho brečela jak ho zabili (pravěk útočí)*9* ale je prostě uplně ůůůžasnej *14* *14* *14*
    • smelu
      nejsi jediná *9* *9* *9* *9* *9*
  • spearritt

    stephen

    je nej *14*
    • spearritt

      Re: stephen

      a miluju ho ze všech nejvíc..... I love you stephen
  • Horor

    Nehraje náhodou v nějakým hororu?? *3*
    • Re: Horor

      Asi ne ale hraje v Pravěk ůtočí a taky v jednom díle slečny Marphlové (nevim jak se to pise) a to je detektivka.A jeste zpiva :)
      • smelu
        myslíš ve filmu?nebo doopravdy?
  • misha77

    James

    James je sexy herec :-) *1* *1* *14*
  • smelu

    klub sráčů

    holky byl James tam víckrát?nebo se tam jen mihnul?(KLUB STÁČŮ) *7* prosím odpevězte mi
    • Re: klub sráčů

      nene víckrát tam nebyl *3* *3*
    • smelu

      Re: klub sráčů

      neee,jen se tam mihnul
      • smelu

        Re: Re: klub sráčů

        díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit