Přejít na výpis diskuzí

James Roday

OSOBNOST 18.9.2007 22:04
8 příspěvků

James David Rodriguez se narodil 4. dubna 1976 v městě San Antonio, stát Texas. Pochází ze smíšeného manželství, jeho otec Jim Rodriguez má hispánské předky. Po vystudování střední školy Taft High School se vydal do New Yorku na místní univerzitu: New York University's Experimental Theatre Wing, kde začal studovat divadlo. Studium úspěšně zakončil a spolu s Bradem Raiderem v Los Angeles založil divadelní skupinu Red Dragon Squadron. Spolu s touto skupinou nastudoval a následně i představil několik divadelních produkcí, např. „Tři sestry“ ("The ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janeinka

happy birthday!

I'd like wish you happy birthday James! You are the best my love:) Great actor... *14*
  • mishana

Agentura Jasno

V tomhle seriálu je fakt skvělej, ale Lassitera mám radši *14*
  • janeinka

sladký Shawn

Jo, dostal mě jako Shawn v Agentuře Jasno, je prostě k sežrání a navíc je to skvělý herec *1* škoda že je zadaný *1*
  • :) ;)

Je skvělej.. jak on.. tak i seriál.. Agentura Jasno;) ..prostě super *4*
  • heath.4ever

super herec

jako Shawn v seriálu Agentura Jasno je úplně super...je srandovní...seriál miluju..začal sem ho sledovat až nedávno,ale teď koukám na každý díl...
    • luca591994

Re: super herec

jo, ten serial i on jsou proste bozi!!! *3* *4*
  • Co si o něm mslíte?

Tak lidi, chtěla jsem udělat jeho profil, ale někdo z vás mě předběhl. Našla sem ňáký fotky, tak tu snad časem budou. Chtěla jsem se zeptat co si o něm myslíte jako o herci. není moc známí, teprve až seriálem Psych, ten poběží příští rok na slovenské Markýze. :o) *3*
    • Re: Co si o něm mslíte?

no to je sice pěkný že poběží na Markýze, ale von už docela dlouho běží na Primě *15* jenom nesmíš chodit spát se slepicema...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit