Přejít na výpis diskuzí

James Spader

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.sexychlapi.websnadno.cz
    • Re:

      I když jsem si jista že J.Spader nebude číst odkaz, který nyní píši, poněvadž žiju realitou. Tak bych ráda napsala alespoń vám, kteří píšete své názory na jeho osobu. Nedávno jsem shlédla film Sekretářka. Každá role, kterou stvárńuje J.Spader je néčím zajímavá. Ale při závěru filmu Sekretářka se mi sevřelo srdce, když jsem s údivem překvapivě shlédla poslední část 5ti minut, že režisér přesně vystihl scény, které já prožívala ve skutečnosti a je mi dobře u srdce, že právě J.Spader mohl sdílet tyto scény aspoń při natáčení, které já prožívala v reálném životě s člověkem na kterého s úctou vzpomínám. J.Spaderovi přeji mnoho dalších úspěšných rolí av soukromém životě hlavně zdraví a štěstí. Irmmis
      • Re: Re:

        Ty jsi fascinující s jakou úctou oněmmluvíš, ano je to úžasný herec....má půvab a šmrnc i ve zralém věku. film sekretářka jsem nedávno na dvojce také viděla a s úžasem jsem pozorovala, jak té ženě rozumím....a právě proto, že šéfa hraje zrovna ON
        • Re: Re: Re:

          Děkuji ti, jsem ráda ze mě někdo pochopil. Nečekala jsem, že mi někdo odepíše. Bude mi 38 a to vše se mi stalo před 20ti lety, kdy o Sekretářce neměl nikdo ani ponětí. Děkuji, Irmmis
  • sendygb

    James

    poprvé jsem ho viděla před lety v "Sex, lži a video", a naprosto mě dostal......
    a teď jsem moc ráda, že u nás běží Kauzy z Bostonu, protože James je tam neodolatelný, stačí sledovat jeho výraz a gesta, fakt super ! *14*
  • helenka.vs

    James Spader

    Sexi chlap,super chlap,perfektní herec !tajná celoživotní láska MILUJU JAMESE♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    • Re: James Spader

      Taky se mi moc líbí. Vlastně teď už ne. Když byl mladší, tak se mi líbil. *14*
  • James

    ♥nejvíc se mi líbí v seriálu Boston legal. *14*
  • helenka.vs

    James Spader

    ahoj moc mě těší jak tady píšete o J.S je to fakt úžasnej herec !
    víc o j.s.-www.james-spader.com
    www.james-spader.net pa-pa
    Jo a v sekretářce byl jednička!
  • v hvězdný byl dost dobrej
  • Crash

    Je to dobrý herec, najviac sa mi pozdávalo jeho netypické stvárnenie postavy vo filme Crash ( 1996) ... už dávno sa nepremietal... škoda..
  • Boston Legal

    V té době pětačtyřicetiletý James Spader zahrál tak úžasnou roli Alana Shorea v Kauzách z Bostonu (Boston Legal). Nezbývá než jen tleskat a žasnout za ten výkon. *3*
    • Re: Boston Legal

      SOUHLASÍM!!! ten seriál mám moc ráda hlavně kvůli němu...ale chybu nemá ani Danny Crain! *1*
  • výraz

    Ten pohrdavý výraz mnohdy sedí:-),typickej snobák...a uměl to skvěle zahrát,ty spratky.Mám ho ráda,velmi nadaný herec:-* *3*
  • Výborně ztvárnil Reda v Black listu. Prostě vyjímečný herecký výkon :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit