Přejít na výpis diskuzí

Jamie Bower

OSOBNOST 3.2.2008 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oh my god! :( prečo chodí s Ashley Greene??Tam mal byť s Lily :33 Oni boli Jamily :3 :( Super dvojka :3 možno to vyznie zle :D ale dufam že im to nevydrží dlho -.- ale :) ked sa bude natáčať a DUFAM že sa bude natačať druhá časť nastroje smrtelnikov tak sa daju dokopy :3 musia! :D i keby nevie mčo bolo :D :D :D ale toto ma nasralo -.- s Ashley?realy? :/ s Lily bol krajší :3 oni su si sudení :3 Lily a Jamie :3
    JAMILY FOREVER! :3 <3 :3
    • nechodí s Ashley, jsou jenom kamarádi, chodil s Lily ale bohužel se o víkendu rozešli :-( sám to tedka na fc potrvdil, což mě hrozně mrzí, protože byly moc krásný pár, jen doufám, že to neublíží pokračování mortal inst. a pořád to bude mít to kouzlo mezi nimi *14*
    • Přesně, ale ted někdy prej viděli jamieho s Lily, myslím ze ta ashley je jen blabol... jamily.. <3 :3 a druhy díl se bude natáčet kolem kvetna-srpna.. Nwm přesně ale ashley a jamie!? Seriously?! Fuuuj!!! Jamily forever a jace nad clary taky forever< <3 <3<3 :3 :3
    • Hele já s tebou naprosto souhlasím.A myslím si,že Lily je úžasná a Jamie také a doufám,zme se dají dohromady.
    • Souhlasím!!!! Jamie a Lily byly dokonalý pár a moc jsem jim to přála :D http://au.ibtimes.com/articles/498281/20130812/jamie-campbell-bower-ashley-greene-twilight-dating.htm doufám že se budou ntáčet i další díly TMI a že se ti dva do sebe zase zamilujou a začnou spolu chodit :D
      JAMILY FOREVER!!!!! *3*
      • Taky říkám TMI :D
      • čo viem tak pokračovanie filmu sa malo natáčať 23.septembra :) ale potom sa to odložilo kvôli financiám čičo :/ aj že dačo o kritike sa tam dačo spomínalo :/ ale tak malo by sa natáčať :) len trochu neskôr :) ale MUSI! :D MUSI,MUSI,MUSI!! :D
        • Clary
          Přesně knížka je skvělá a udělali by chybu kdyby nepokračovali v natáčení ostatních dílů. *16* *3*
    • taky si myslím, že Ashley je blábol
  • Clary
    http://www.youtube.com/watch?v=2Fy6YxPM98U Jamie nazpíval novou písničku a je úžasná a zpívat umí náhodou velice dobře *14*
  • Nechodí teď s lily colins?
    • Jj chodí :D
    • jj chodí. Všude jsou teď jejich společný fotky.
    • Jojjo chodí a dokonce teď spolu natáčí film Mortal Instruments : City of Bones. Který k nám do kin příjde 29 srpna :) těším se na něj :D a knížku můžu taky doporučit :D
  • je hezkej, ale někdy mám vážné pochybnosti o jeho pohlaví, případně sexuální orientaci
    jinak je v poho a je hezkej *14*
    • Můžu ti s klidným svědomím říct že je na holky:D
  • Happy B-Day Jamie!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • všechno nejlepší :D
  • ale ve Sweeney Toddovi spival hezky on je božíí *14* *14*
  • on je krásný.Ale je pravda že spívat moc néumí
  • nessiec13

    Mortal Instruments

    četla jsem, že prý bude hrát Jace Waylanda ve filmu Mortal Instruments: City of Bones (Nástroje Smrti: Město z Kostí) neslyšel jste o tom někdo???????? je to suprová knížka, tak by mě zajímalo, jestli je pravda, že tam bude hrát......
    • hraje tam *14* bola som v kine *1* *14* *4*
    • Jo bude :D a myslím že to bude super :D knižky sem taky četla a úplně sem si to zamilovala :D *2*
  • emmuska

    xD

    prý jsou zasnoubení xDDDDDD
    • Re: xD

      Jj jsou akorát mě teda jako příjde, že jsou trošec mladí XD Ale tak když jim to vyhovuje XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit