Přejít na výpis diskuzí

Jamie Cullum

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeho písničky se mi líbí jinak on taky neni k zahozeni *14*
  • Bezvadný *1*
  • Hendrix

    Poprvé jsem viděl Jamieho klip tak před rokem a půl. Byla to Wind Cries Mary a dostala mě. Koncert na čt jsem bohužel neviděl. Kdo ho máte rádi, určitě doporučuju album Invitations od Yvonne Sanchéz s Balcar triem!!! Jinak Wind Cries Mary je lepší než originál.
  • oprava-čt2:-)
  • pecka

    souihlasím se všim co tady jiní napsali za mě....jamieho sem viděla nedávno na čt1 asi v pul třeti v noci,byla sem ospalá ale tan člověk mě probudil tak že sem si do rána ještě broukala některý písničky...donedávna sem poslouchala Evropu 2(rádio) a rock..ale tohle..je opravdu užasný...díky němu sem našla uplně pro mě neznámej hudební směr,kterym bych se chtěla ubírat..když potřebuju nad něčim přemýšlet pustim si jeho cd...je užasnej....dokáže v člověku probudit v nejhorší depce radost ze života...a to nejen hudbou ale i jeho osobností..:-) *15*
  • BEZVA! *3* *1*
  • fakt docela hustý, jazz mně bere takže fajn *3*
  • super :o)

    náhodně jsem zhlídla minulej tejden koncert na ČT2 ... fakt mě dostal ... CD však nemůžu zatím sehnat, ale nevzdávám to, fakt ho chci mít ... jamie je super, jak hudebně, tak i vizáží, jeho koncert mě dokázal zvednout z křesla ... skvělý :o)
  • já ho prostě miluju,je úžasnej.Ukázal mi novej hudební styl...
  • miláček...
  • jojo

    Musím říct, že cd je fakt výborný, všem doporučuju. Pohodová muzika, která uklidní, naopak i rozvášní, dá se na ní tancovat. Prostě cool.
  • Pohoda

    Videla jsem DVD a neverila svym ocim.Je to opravdu uragan. Doufam, ze prijede do Cech
  • Typ člověka,kterého obdivuju.jeho hudbu osobnost,i skromnost.mám ráda tyhle malý chytrý klučiny:)
  • génius

    V Jamiem sa skĺbujú všetky atribúty hudobného génia 21.storočia. Má skvelý drive v hlase,je to talentovaný muzikant, dokonca aj skladateľ a dokonalý performer. Okrem toho na svoj vek oproti svojim rovesníkom má rozum a to, čo robí spája so zdravou dávkou rebelantstva a to je to, z čoho sú všetci právom hotoví. Tento strapatý študent literatúry spravil z jazzu smer počúvateľný pre väčšinu a ako sám hovorí, je to preto, lebo čerpá z popu. Odporúčam všetkým DVD - Live at Blenheim, po tomto koncerte ho budete milovať ešte viac...
  • Naprosto souhlasím. Tolik valící se energie přes TV jsem dlouho nezažil...Okamžitě jsem pořídil CD. Doporučuju!!!
  • Hodně velká pohoda

    Tak včera jsem se dívala na jeho koncert (který jsem si nahrála někdy z minulýho týdne) a je to TĚŽKÁ POHODA. Dalo by se to přirovnat k Norah Jones, která je moje velká oblíbeňkyně. Prostě určitě si kupte cd, vypněte se od všech všedních starostí, vezměte skleničku vína... a nebo jeďte někam hodně daleko autem....u už se jenom nechtě unášet... pohoda..balzám na duši. Pa Miriam
  • uragán

    Jestli bylo spousta lidí paf z toho, když Robbie Williams začal zpívat jazz, tak tenhle punk-jazzman to je uragán, který se rozhodl easy listening music probudit tak, abyste při ní neusnuli nudou!!! Nejen, že se to musí slyšet, ale navíc se na něj dá koukat. A tenhle klučina se může stát ozdobou v přehrávačích panenských pokojíčků, stejně jako v nablýskaných luxusních CD přístrojích movitých businessmanů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit