Přejít na výpis diskuzí

Jamie Lynn Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej Jamie *3*
  • Ale Jamie není jen herečka ona je i zpěvačka *1*
  • První jsem si myslela že to je dcera od Britney
    *4* Nikdy bych neřekla že, toto je její sestra spíše dcera *1*
  • ty jo jsou jak dvajcata ta podoba jak bych videla britny *3*
  • tvl... ona je skoro stejná jako Britney ... kdybch neveděla že to je Brit ségra tak bych řekla že je to Brit když byla malá ...
  • emthefall

    ^

    ty jo, ona je úplně stejná jako Brit :)
  • hanicka10

    narozeniny

    všechno nejlepší k narozeninám Jamie:) *3*
  • nikki.rosalie

    narozky!´=)

    Všechno nejelepší a hodně úspěchu ♥ *14*
  • nelmo

    všechno nejlepšíííí

    Všechno nééj Jamie :))) *14*
  • u4ever

    ...

    Jsou si s Britney hodně podobné! *3*
  • 4izzy

    Re: Jamieee

    Sice tuto slečnu nijak eprožívám, ale musím s tebou souhlasit v tom že se snaží prostě jenom zvditelnit.. podle mě Jamie trpí kompelexem mladšího sourozence, jehož starší sourozenec je navíc slavnej a tak potřebuje JAKKOLIV upozornit na svou osobu...vemte si, jak dlouho je Britney slavná a jaký měla problémy, takže je jasný, že se rodiče věnovali Brit a na Jamie v jejím kritickým věku jaksi neměli čas.. podlě mě to její těhotenství jenom snaha upozornit na to, že tady taky je.. i když podle mě je to blbej způsob.. ale na druhou stranu ju chápu...
  • dianna114

    .

    Taky přeju všechno nejlepší *3*
  • simika

    Happy b...

    Všetko najlepšie k narodkám!:DD
    A to čo sa tu rieši: teda podľa mňa sa podobá na Britney dosť, ale predsa len Brit bola v jej veku o niečo krajšia..len to:D
  • Re: Re: Jamie

    Já si to myslím taky. Nejdřív kariéra a pak možná dítě. Dítě je velká starost.
  • jo jo jo

    je hodně podobná britney, ale britney je o něco hezčí...no nic proti no *1*
  • kajik55

    Re: jami lynn

    to je jesna věc o tom žádná..to bych byt tebou vubec neresila ;)
  • ajusinkal

    :)

    Nic proti, ona není v tom ona už dítě má.A je dost podobná Britney *14*
  • afis

    Všechno Nejlepší!

    Ahoj Jamie. jenom ti chci popřát hodně štěstí k tvým narozeninám. *14*
  • domculik

    Re: Re: Jamieee

    Tys mě asi špatně pochopila.. neříkala jsem, že se zviditelnuje v seriálech.. to je spíš dobře ne?! Jasný britney je slavnáá apod.. ale jamie může být taky. ale prostě mi to tak příde tak jsem napsala to je každýho věc a názoru. Vím, že to má těžký, protže chce vystoupit z britninyho stínu, le se přece vymanit aji jinak.. vím že toříkám pořád dokola.. ael podle to dělá tak aby se na nu strhla pozornost.. říkalo se to aj když brit byla na tom hodně špatně.. jak si oholila hlava.. však víš. Nvm jakto je, ale aj tak jamie aji brotney obdivuju *14* *14* *14*
  • dianna114

    Re: Jamieee

    Jak se na sebe snaží upozornit? Tím,že hraje v seriálech? Nebo na sebe podle tebe upozorňuje tím,že je těhotná? Je pravda,že Britney je populárnější,ale možná za pár let bude Jamie taky dost slavná...ale pochybuju,že toho dokáže tolik,co Britney.... a když porovnám Jamieiny fotky s těmi,když bylo Britney 17,tak mi přijde Brit hezčí a když si uvědomím,na jakým vrcholu byla Brit v 17.... o Jamie skoro nikdo neví a myslím,že hodně lidí ji nezná jako herečku,ale jen jako mladší sesru Britney. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit