Přejít na výpis diskuzí

Jan Cimický

OSOBNOST 16.10.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane cimicky jste asi nas nejlepsi psychiatr chtela bych vas poznat
  • bubla007
    holky kluci já mám konečně už učet! pište mi tam ty vaše hejty :** thanksss
  • pomoc pro zletilého sirotka neumí se o sebe postarat
  • hledám pomoc pro zletiletého sirotka který se neumí o sebe postarat
  • No tak to už se mi časí to už misvítá proč jste v jenom pořadu Mikrofóra na ČR Dvojka si velmi notoval s se soudruhem Chládkem! Titul z armádní školy Chládek uvedl jen v životopisu pro prezidenta a premiéra!Podrobnější veřejný Chládkův životopis lze dohledat na stránkách Středočeského kraje, kde působil jako náměstek hejtmana.

    V něm stojí, že ministr získal titul Mgr. na Vysoké pedagogické škole. Taková ale nikdy neexistovala.

    „Nevím, co je to za materiál, to jsem nikdy nevyplňoval,“ tvrdí o „středočeském“ životopisu ministr, který jinak úzkostlivě dbá na svůj mediální obraz a kvůli své pověsti se neváhá soudit například s regionálním týdeníkem.

    Vojenská politická akademie Klementa Gottwalda patřila mezi prominentní komunistické školy. Její absolventi mohli získat titul RSDr. – doktor sociálněpolitických věd. *5* *5* Tak Čest práci pane Cimický! "A´t jsme zdraví na tři prsty! *5*
  • Pane Cimický. Kdybyste se pořádně podíval na obraz p.Bartošové pro p. Rychtáře, tak by Vás muselo zarazit písmo a to ve srovnání s dopisem Arturovi jaksi moc nesedí. Nejsem psychiatr, ale tak přesně a úhledně by asi sebevrah nepsal a jinak z obrazu je patrná bezradnost a strach. Stačí podívat se na pár záběrů Ivety a Pepy v jakékoli reportáži, ten strach měla v očích, ale nikdo tomu nevěřil kromě p. Macury. Její smrti je mi velmi líto.
  • Pane Cimický, hlavně, že jste neustále podsouval p.Macurovi, že je duševně nemocný atd.. A ukázalo se, že jeho oprávněné obavy byly opodstatněné, a skončilo to, žel, sebevraždou Ivetky..Je zajímavé,že agresora Rychtáře jste neměl odvahu zhodnotit, že právě on je psychicky vyšinutý, agresivní, sebestředný člověk,který rád manipuluje lidi,předvádí se a Ivetu očividně trýznil,což už dnes většina národa dnes již pochopila, co je to za zákeřného a zlého člověka,na rozdíl od Macury..Také váš rozbor kresby Ivety je vcelku nevýstižný, obyčejní lidé z diskuse, včetně mě, mají názor, že to symbolizuje kolo vlaku a Ivetino tělo pod ním..Strašné..O tom,že musela být neskutečně nešťastná, a již neviděla východisko, není pochyb.Takže vašim hloupým žvástům již nevěřím, vůbec nepoznáte, co se skrývá v nitru člověka,nebo asi nechcete to ani vědět..Názory na vás jsou též velmi negativní..Škoda,měla jsem vás za rozumnějšího člověka, odborníka s lidským přístupem..Tak jen se raději zviditelňujte v nějaké talk-show, to bude asi nejlepší pro vás i pro nás.
  • Pane Cimický mám Vás rada a vaše knihy. Díky za Pěšinky času. *3* *3*
  • Pane Cimický, neznám ani Vás, ani vaše knihy, vím o Vás pouze to, že se rád ukazujete ve splečnosti lidí, kt. jsou právě v módě, což Vám důvěru nepřidává. Ale to, co jste udělal dnes, když jste v bulvárním deníku na dálku stanovil diagnźu Ivetě B., kterou osobně neznáte, to je vrchol nevkusu, neprofesionality a krutosti. Nestačilo Vám, že Iveta i lékaři popřeli pokus o sebevraždu ? Neměl byste to respektovat ? A není Vám trapné, že Vy, lékař, se přidáte k té otřesné štvanici, kterou na ni pořádají už několik měsíců?Neznám Vás, ale takhle si" lékaře lidských duší " opravdu nepředstavuji !!!!!!!!!!!!!
  • narozeniny

    Milý pane Jane
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit