Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan cina

    v pastech byl fakt peknej ale je emo i ve skutecnosti?????
    • Re: jan cina

      ne neni emo, oblika se ale moc hezky:) krasnej kluk a hrozně v pohodě *3* *3*
    • kuratko258

      Re: jan cina

      nene:) není...
  • H♥

    je nejkrásnější ♥. a děsně roztomilej ♥. a ty kudrnatý vlasy jeho sou upe nejvíc ♥. škoda že je teď má krátký :( ♥♥♥.
  • Honzo jsi super *14* *14* *14* *14* V tvoje tvar ma znamy hlas jsi nejlepsi *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • honzo jsi super absolutní profík
  • Honzíku první místo si zasloužíš jsi excelentní profesionál a přeji tobě i tvému partnerovi šťastný život plný hereckých příležitosti děkuji za možnost tě vidět a obdivovat alespoň přes tv obrazovku moc si tě vážím a děkuji.
  • honza

    on je vážně nádhernej s nejvíc mu to sluší v ordinaci :-)) :* *4* *14* *14*
  • krásnej

    strašně se mi líbí *14*
    • Re: krásnej

      Docela by se na nej hodil nejakej kontak je nezadanej krasnej a je Prazak takc o holky? :)
    • Re: krásnej

      a miluju jeho hlas
  • dotaz

    hooonziik je upa uzasnej ale mam dotaz je wazne emo?
    • ne neni emo to byla jeho role
    • barunka_love

      Re: dotaz

      Heled se ja sem taky o tom rpemejslela...a vzhledem k tomu ze je an skole a hraje divadlo bych rekla ze en (bohuzel *9* ) heled myslim si to newim to jiste...ale prej am brachu a ten Emo je tak newim....Mylsim si že toho uuuzasnýho emááčka( *14* *14* *14* *14* *14* *14* ) v soukromejch pastích jen hráál *9* ale byl dokonaleeej *4* *5* *1* *14* *14* *14*
    • emo.cindarella

      Re: dotaz

      já nwím, ale myslím, že jsem někde četla, že jo. *15*
  • Nejlepší byl v TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS...
    • To taky, ale koukni na seriály svět pod hlavou, pustina tam je naprosto fantastickej.
  • Si hvězda tváře 2016 a dofám že vyhraješ Niny *3* *14*
  • nejlepší vystoupení..Honzíku díky ..zasloužíš si první místo.....přeji ti jen to nej,si super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit