Přejít na výpis diskuzí

Jan Hájek

OSOBNOST 8.1.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiris

    DALŠÍ VÝHRA...

    ..GRATULACE !! *15*
  • kiris

    Jan opět vyhrál..

    Konec finále po 26 minutách

    Finálový duel Hájek - Štěpánek skončil mnohem dřív než všichni čekali, po šestadvaceti minutách za stavu 0:6 šel Radek Štěpánek podat ruku Janu Hájkovi a už v zápase nepokračoval…

    Třebaže celým turnajem procházel docela v pohodě, statečně se pral se soupeři, ve finále však už tělo řeklo – ne. "Jdu krok za krokem, každý vyhraný zápas je pro mě bonus, ale zatím si nemohu dávat žádné velké plány, musím být především hodně trpělivý," říkal Radek Štěpánek po semifinálovém duelu s Golubjevem. Že Radek není ještě v tolik potřebné kondici se projevilo hned na začátku zápasu. Hájek měl navrch a Štěpánek brzy poznal, že nemá naději… Při slavnostním ceremoniálu popřál Hájek Štěpánkovi hodně zdraví.
    Co říkal Hájek na tiskové konferenci? "Samozřejmě mám z titulu velkou radost, jen mě mrzí, že Radek nemohl dohrát finále kvůli zdravotním problémům. Je to ale jen a jen tenis a věřím, že se Radek dá brzy dohromady a bude pokračovat v návratu na dvorce. Kdy jsem poznal, že Radek není úplně v kondici? Ve druhém gemu jsem ho trochu rozběhal a zdálo se mi, že přece jen nestíhá. Nevěděl jsem, jestli má něco s nohou nebo zda má nějaký jiný problém."
  • wimbledon

    Tenista Jan Hájek vyzve v prvním kole Wimbledonu Brita Murrayho ! *15*
  • díky honzo..

    ...tak přestože Lukáš Dlouhý hraje čtyřhru,dnes byl jasně na kurtu mnohem lepší Jan Hájek !!!!!!!!! *15*
  • respectt

    BOJOVALS JAK LEV....

    ...NESTAČILO TO ALE I TAK DĚKUJEME !!! *15*
  • PĚKNEJ : http://www.members.fotogordon.com/all/2007/miami/misc1/index.htm
  • novia

    vše nejlepší!!!

    k narozeninám !!! *15*
  • Jan Hájek v prvním kole UniCredit Czech Open porazil osmého nasazeného Španěla Ramireze Hidalga, ve druhém Slováka Čapkoviče, ve třetím Rusa Gabashivilo, v semifinále Radka Štěpánka a až ve finále nestačil na Němce Floriana Mayera. „Teď jsem smutný, že se mi nepodařilo vyhrát, ale za nějaký čas budu všechno hodnotit kladně, sehrál jsem tu výborné zápasy. Každá porážka bolí, je čerstvá, ale je třeba říct, že Florian Mayer v rozhodujících okamžicích zápasu zahrál výborně.

    Myslím si, že to bylo pěkné finále, přišlo hodně lidí, fandili, škoda, že jsem jim neudělal větší radost. Oba jsme na dvorci nechali všechno, rozhodovalo pár míčů. Koncovky prvního a třetího setu zvládl Florian výborně a proto vyhrál. V důležitých míčích dokázal, že je velkým hráčem a po zásluze je tak vysoko na žebříčku. Byla škoda, že jsem nedoservíroval první set, pak jsem měl ještě jeden setbol, ale on mi dal eso.“
    Jaký má Hájek další program? „V příštím týdnu budu hrát challenger v Košicích, pak budu hrát antuku v Evropě a chci se dostat v žebříčku tak vysoko, abych mohl hrát US Open. Tento turnaj by měl dostat někam k 105. místu na žebříčku."
  • kiris

    Honza opět hladce vyhrál..

    ..a ve finále se utká s Radkem Štěpánkem !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit