Přejít na výpis diskuzí

Jan Hofman

OSOBNOST 20.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-D

    bla
  • je

    no je hezkej
  • :-)

    Jo ještě...taky bych chtěla souhlasit s Tereziczkou, že by sem mohli dát lepší fotku, nebo spíš galerii, ale já jsem scháněla nějaký jeho fotky a nic *9*
  • :-)

    Tak tohlecto je ten nejhzečí kluk, kterýho jsem kdy viděla *14* na Velmi křehké vztahy se dívám hlavně kvůli němu..mocky ho láskuju *14* Kdo je taky jeho bláznivá fanynka, tak se klidně ozvěte *1* pa
  • *6* *6*

    nejhezčí kluk... co sem kdy viděla.. *8*
  • Kluk jak buk

    Honza je nejlepší!
  • foto

    *3* mohli tu dat lepsi fotku... *3*
  • skoda

    skoda ze ve velmi krehkych vztahoch nehrajes vííc *9* ale su rada ze tam vubec si *3*
  • Re: aooky

    *14* fkt hezkej :D *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Honzo......to jsem já Anna

    1991 se Honza nemohl narodit,protože tenhle rok maturoval......!
    Narodil se 1987 !!
    Maturoval na na Konzervatoři na Rejdišti...maturovala jsem s nim...je fakt dobrej kluk a má mě rád !!!

    Miluju Tě Honzo !!
    Tvoje Anna
  • 1991?

    Nechci vám do toho mluvit ale 1991 se narodit nemohl... *13* jiank v poho kluk často ho vídám když jde se psem *4* jo a myslim že se píše se dvěma N...Hofmann
  • :-)

    Já vám do toho nechci mluvit ale nemohl se narodit 1991... *13* :-D jinak v poho kluk často ho vídám když jde se psem *4*
  • Honzík

    Ahoj Honzo.Nevim jestly si me vydel ale ja tebe jo. to bylo v rohaci v treboni na tom punk rockovim koncertu stal si kousicek vedle nas a ja s mamoskou sem na tebe porad koukala plosim odepis mi popa nikol *3*
  • aooky

    aooky jak se mate jj velmi křehké vstahy to je supl seriál jj david hezkej klucina když jsem ho poplwní viděla tak jsem si říkala co je to za hezouna....a on honzik hofman...mhmhm hezkej klucina *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit