Přejít na výpis diskuzí

Jan Holík

OSOBNOST 30.9.2015 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes Caveman v KD Rubín Brno.....skvělý zážitek, jste výborný
  • I já včera byla v Plzni na úchvatném Cavemanovi - nádherný zážitek, bolelo mě břicho od smíchu. Nezbývá nic jiného než jen obdivovat herecký výkon, kdy vlastě skoro hodinu a půl vede monolog plný humoru a baví tím všechny kolem sebe.
  • Opravdu výborný!! Doporučuji všem!
  • Jste borec. Včera jsme byli v divadle na caveman. Zážitek k nezaplacení. Ještě dneska mám husinu. Moc děkuji za výbornou zábavu. Gratuluji za výkon.
  • Ráda bych to na dvd, ale nikde nic, koupila bych to hned..
  • Holíčku a nejen Tobě, díky za Cavemana! Kdyby mě ještě teď nebolela bránice, napsal bych asi víc! Snad jen tolik, že za celý kulturní život jsem nezažil větší prču než v sobotu v Brně. Obsadil jsi v kategorii Humor 1. místo a myslím si, že Tě nikdo tak hned nevystrnadí. Velká gratulace!*3*
  • Caveman jedno z nejlepších představení !Děkuji Herci ! Pánů režiséři a divadlu Studio Dva! Doporučují!
  • Včera jsem shlédla v Ostravě 900. reprízu Cavemana a výkon je to tedy vskutku excelentní! 90 minut bavit bez přestávky celé hlediště, to tedy smekám! Humor to byl jemný, ne vulgární - zkrátka skvěle prožitý večer. Doporučuji všem a Panu herci D Ě K U J I.
  • Po shlédnutí Cavemana v podání Jana Holíka jsem byla nadšená. Opravdu precizní výkon. Má našlápnuto na pana herce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit