Přejít na výpis diskuzí

Jan Hus

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jan

    hele vy písalkové kdo psal životpois na tydle stránky a Mr.J.H a když se narodil v 1370 a pak to čtu dál a pak yas tam máte napsanej jinej datum 1371 jak mam vedět jakej je správnej OMG Admine něco stím dělej pač jsu 0 když nevýš kdy se narodil Mr.j.h. *13* *16* *5* *5*
    • Re: Jan

      Datum ani místo narození Jana Husa není známo, jsou to jen dohady, tak tady nenadávej adminovi, který za to nemůže!
  • POCTA JANU HUSOVI

    BEZ ZAUJETI PRO TU NEBO ONU VETEV CIRKVE A PRAKTICKY JAKO ATEISTA NEMOHU NEZ VYJADRIT POKLONU A OBDIV K CLOVEKU, JAKYM BYL JAN HUS. ZA DOBROU A PANUM NEPOHODLNOU PRAVDOU A UCENIM SI STAL. A BOHUZEL ZA NI TEZ ZEMREL (SMRT BYLA OPRAVDU PRILIS, JE TO PRILIS SMUTNE).
  • Musím vám říct že jste blbý, protože když to zneužíváte dají to pryč nepoužívejte sprostáslova *13*
    • Re:

      hezky *14*
      • Re: Rerf:

        hmmmmmmmm.
        *4*
  • Narozrní

    Ahojík nevííte kdy se Jan Hus narodil?? *7*
    • Re: Narozrní

      Narodil se v roce 1371.
  • seš fakt hustej. Dik
  • to je otrava di z to musim čis celi tak tam nepiste tak hnusni komentaře tak toho nech te
  • Já se toho ujmu!

    Pokud tu někdo hledá informace o nějakém svém oblíbeném či školou žádaném spisovateli, a nechce číst takové neupravené a chybné texty, napište mi o koho jde na e-mail a já ho předělám speciálně pro vás a také ho upravím tady, tohle fakt nechci číst. *10*
  • mistr jan hus

    já si myslim že mistr jan hus byl dobrý človek a nezasloužil si *16* upálení
    • Re: mistr jan hus

      Ano Mistr Jan Hus byl velmi dobry clovek jen skoda ze byl upalen byl to opravdu skvely clovek.
      • Re: Re: mistr jan hus

        Nevím jak mužeš spekoulovat nad něčím takovím ale je to jen trochu jiným chápáním asi...
  • byl to frajer i díky minulosti českého národa a takovýmto osobnostem můžeme být hrdí na to že jsme češi
    • Chalupa :D:D
  • ja se zajimam o tito dejiny mistra jana husa v tom
    jak žil jaki bil kazatel a žemi sme deti česke narodni husicke kultury
    narot českich husitu *14*
    • Já se také zajímám o dějiny českého národa, ale u Vás to není z psaní znát. Ten češtin, jak se říká. Buď si děláte zde legraci a nebo neumíte česky. *8* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit