Přejít na výpis diskuzí

Ján Jackuliak

OSOBNOST 30.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jacek!

    Tak k tomu není co dodat..hooodně ochotnej super simpatický človíček..odepsal mi na mail hned za hodinu!!!škoda že jsem neměla šanci ho zatím poznat více a hlavně vidět má krásný úsměv a očííííííííčak!!! *14* *14* *15*
    • a aky je jeho mail ???
  • all x the beest

    All x je nejlepší skupinka...x factor měli vyhrát oni(byli jediný kdo ten x factor měl) a ne ten blbej kamionák zonyga inak Jacek to je prostě borec z all x ho mám nejradši *14* *4*
  • nej..

    hozna je proste nej..skvelej chlap,zpevak a herec..je proste uzasnej *14*
  • krásnej

    All x to vyhrajou.Nejenže maj x factor,ale maj i krásný všechny členy !!!


    *14*
    All x forever !!!!!!!!!!!!
  • souhlasíím

    tak to je pravdaa *14* jako nejúžasnější je Olda a Ján *14* jako na ty bych koukala pořad *1*
  • jacek

    jacek je super... a hlavně hrozně ochotnej, klidně se Vám podepíše i se s Váma vyfotí... je prostě super!!! *3*
  • peca

    ján je nej

    myslím že ján na nás nejdřív moc sympaticky nepůsobil ale musím říct že jjakmile ho poznáte tak nejde udělat nic jinýho než prostě uznat že je to ten nej človíček pod sluncem ( samozřejmě all x jsou takový všichni ale jacek nejvíc) *14* *14* *14*
  • Jacek

    All-X jsou super a Jacek je pěknej. Má krásné oči.
  • Herec je velice milý. Jenomže v poslední době v Ordinaci v růžové zahradě hraje takového záporáka... To se mi trochu herec znechucuje ale je to pouze role a každý musí svou roli odehrát podle scénáře. Musím uznat, že mám takové nervy jak tam tu Zdenu znásilňuje, a je mi jí líto, ale jak říkám, roli musí odehrát podle scénáře...
  • No, k životopisu si dovolím podotknúť, že to nie je "Lúčenec" ale "Lučenec" a od Zvolena je vyše hodinu jazdy autom, takže "Lúčenec u Zvolena" si opravte, je to nesprávne a nepresné ;)
    K téme, Ján je skvelý, sympatický herec, na divadelných doskách nemá chybu *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit