Přejít na výpis diskuzí

Jan Koller

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dino

    Zdravim Dino.Jsi skvělý fotbalista.Společně s Milanem to dotáhnete daleko.Moc Vám přeju abyste to Mistroství dotáhli do vítězného konce. A když bude hrát Pavel no tak to bude skvělý, že jo.Prosim tě napiš mi.Díky moc.Cau
  • Cau Honzo, ja vam fandim a vy ten fotbal vyhrajete.Vyhrajete 3-2.Tak cau a nezapomen mi napsat. JJJJJJJIIIRRRRRRKKAAAA
  • jsi docela dobry ale obcas udelas takovou kravinu ze na tebe nadavam!
  • Orel

    Honza Koler, lítá po hřišti jako orel :)))))
  • ahoj debily jk ho můžete mýt tak rádi?p.s. jsem tvá faninka
  • Jsi nej fotbalista!!!!!!!!!

    Čau Honzo jsi ten nej fotbalista. Pošleš mi svůj e-mail na můj e-mail? Makedoncům si to natřel. Jsi můj fotbalový vzor. Hraji za Bílou horu. Nejsem žádný extra hráč ,ale snažím se. Jednou bych chtěl hrát jako ty. Čau David
  • Žádost

    Ahojky Honzíku,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Marcela Wernerová,Jedlová 171,Jedlová u Poličky 56991 Předem děkuji a doufám,že mi tvůj autogram pošleš pa Marcelka
  • Prosbička

    Ahoj Honzo,moc zbožňuju fotbal a tvůj styl hry.Je to vždy skvělá podívaná.Chtěla bych tě moc poprosit o autogram.Moje adresa:Denisa Zindulková,Střítež 41,Polička 57201 .Předem ti moc děkuji a přeju hodně štěstí na hřišti i v soukromí pa Denča
  • E-mail

    PANE ROSICKÝ ODEMNE MÁTE TEN E-mil prosím odepištemi
  • Jsi dobrý!!

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa Koller!!!!!!!! Dává gól HLAVIČKOU!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit