Přejít na výpis diskuzí

Jan Koller

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moc velky že??jinak hraj pořad naplno ahoj
  • Díky "Honzo"

    Chtěla bych "Honzovi" Poděkovat za těch 51 golu a postupem na mistrovství, myslím, že si málokdo uvědomuje, že tento vynikající fotbalista je i skvělý útočník. Ještě jednou díky moc Honzo.. *3* *3*
  • Žádost

    Ahojky Honzíku,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Marcela Wernerová,Jedlová 171,Jedlová u Poličky 56991 Předem děkuji a doufám,že mi tvůj autogram pošleš pa Marcelka
  • to co všechno dokazal

    To co dokazal Koller to nedokaže nikdo *4* *4* *4*
  • velikost

    jakou má velikost bot? *7*
  • dino je machr

    Právě v dnešních smutných dnech kdy naše repre hraje tak mizerně že prohra 2:1 v Polsku byla ještě milosrdná, je vidět jak Koller našemu nároďáku chybí. I když se nedařilo on se dokázal z ničeho prosadit a rozhodnout vyrovnaný zápas. To nikdo ze současných reprezentačních "útočníků" nedokáže.
    Nechápu jak může někdo říct že neumí hrát fotbal. Vždyť on dal za repre 52 gólů proboha! Na něj budeme ještě dlouho vzpomínat.zatím to vypadá že i v létě 2010 kdy bude náš nároďák trčet doma.
  • zuhajda07

    koller

    Je skoda ze v reprezentaci konci byl fakt dobrej(teda este je)ale prijde me to jako tak trochu podraz ale at si kazdej dela co chce.Ale stejne este doufam ze se vvrati *7*
  • Jsi dobrý!!

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa Koller!!!!!!!! Dává gól HLAVIČKOU!
  • E-mail

    PANE ROSICKÝ ODEMNE MÁTE TEN E-mil prosím odepištemi
  • Prosbička

    Ahoj Honzo,moc zbožňuju fotbal a tvůj styl hry.Je to vždy skvělá podívaná.Chtěla bych tě moc poprosit o autogram.Moje adresa:Denisa Zindulková,Střítež 41,Polička 57201 .Předem ti moc děkuji a přeju hodně štěstí na hřišti i v soukromí pa Denča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit