Přejít na výpis diskuzí

Jan Neruda

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neruda

    Já dělám projekt o Janu Nerudovy a teda fakt nevím jestli je to pravda... no to je jedno... *4*
    • Re: Neruda

      Ahoj,ty děláš PROJEKT O JANU NERUDOVI?Tak to bys mi mohl odpovědět na mojí otázku.Ráda bych pochopila jeho velevýznam v české literatuře-podle tebe.A co takový fejeton,co je to vlastně za utvar,existuje vubec nějaká definice?Dokážeš o něm říct víc než to,že ho málokdo dokáže napsat?
      • Re: Re: Neruda

        je to publicisticky utvar,ktery neni ohranicen a reaguje primo na tema,autor musi psat vtipne s nadhledem vse co je aktualni,nebo-li musi mit dostatek informaci,fejetonista muze psat o vsem,fejeton nemusi zaujmout vsechny *3*
  • poznámka

    Jen malou poznámku: Neruda nezemřel na Malé Straně, ale na Novém Městě ve Vladislavově ulici, kde prožil poslední léta svého života.
  • Dědova mísa

    V dnešní době velice uklidňující, krásné a plné pravdy, všechny Nerudovy básně jsou dnes cool, díku tomuto velikánu.Majka.
  • moc pěkně popsané *4*
  • King

    Můžě te mi říct poezii od Nerudy?
  • *1* *1* *2* *2* *15* *15* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *6* *6* *7* *7* *8* *8* *9* *9* *13* *13* *10* *10* *11* *12* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Ano *3* Správně *4* taky se mi to líbí *4*
  • jjj

    ahoj ja potrebuju nerudovy zbirky basni navite kde ja najdu *9*
    • Re: jjj

      Na internetu. *7*
  • Tomas

    dobry tohle potrebuju do skoli *3*
  • Eště že to tady je jinak bych na čj nic neměla *12* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit