Přejít na výpis diskuzí

Jan Otčenášek

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, Romeo, Julie a tma je taky skvělá!
  • Když někdo nečetl dílo: Když v ráji pršelo...je to pro mě nejhezčí knížka v seznamu k maturitě, tedy hned po Robinsonu Crusoovi!! *14* Nesuďte, když třeba nevíte, co psal. *13*
  • To je sakra pravda ! Nevim proc se musime k maturite v povinne cetbe ucit o takovich hovadech !!! *12* PEACE
  • Ať zahejbal nebo ne, je mi naprosto ukradený. Přijde mi jako zbytečnost se o těchto spisovatelích učit v dnešní době. Nenapsal díla světová, ani nijak ohromující. A vůbec, celá literatura u maturity je naprostou zbytečností.
  • Já jsme s ním také několikráte spal, ale nechlubím se tím. A neprožil jsem krásný weekend v bytě ani dovolenou v SFRJ. *12*
  • Re: hulvat

    že Ti to tenkrát tolik nevadilo, že je ženatý a má rodinu, když jsi mu lezla do postele a jela s ním na dovolenou do Chorvatska. Pokud se má někdo stydět za rodiče, pak jsou to Tvé děti - co byla matka schopna pro roličku udělat *5*
  • hulvat

    Byl to hulvat, komoussky pohlavar, ktery zil 2 zivoty, manzelsky a kurevsky, za roli mu rada kazda dala, coz s radosti vzdy vital.Byla jsem jedna z mnoha a sliboval mi v roce 1974 roli a nikdy k ni nedoslo, ackoliv jsme prozili krasny
    vikend na Pankraci v jeho byte a pak dovolenou v Chorvatsku.Vdala jsem se pak do zahranici, ale on svadel jiste dal. Zahybal manzelce i milenkam,jeho synove se musi stydet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit