Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Dííííky souhlasím s tebou, peníze rozhodně nejsou v životě všechno!!!

  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • Hezkej! Mikuo rozesmál/a si mě! :-)! :-)! :-)! :-) :-)! :-)! :-):)))))))))):/ :;;;;;))))())))): )(()() :()
  • Já bych ho sežrala Hrozně velkej fešák!! *14* *14*
  • kirushka97
    Opožděně všechno nejlepší :-) :-)
  • Milionář z tělocvičny byl hustej díl jak takový,,money,money,money skoč do vany in a rich mans would.(V Gymplu s.r.o.)
  • honzo všechno nejlepší k narozeninám vám přeje fanynka zdena
  • já mám 173 cm stála jsem u něj a přišlo mě že jsme tak stejně vysocí, je fakt že je drobnější, ale moc kráááásnej je..:-D to se musí nechat♥ *14* *1*
  • všude čtu jaký je to prcek *8* neví nekdo jak je vysoký ? *1* *1* *1* *1* *1* jinak v Tančírně jsi byl super <3
  • jo, tam byl moc dobrej.
  • Rebelové <3
  • Re: mt

    *14*
  • mt

    milujeme ta *14*
  • j

    jaký používáš parfém Honzo? *7* *4*
  • stránky

    tak kdy budeš mít hotový ty ofi. stránky co? Nebo si hraješ na ňákýho úžasnýho herce z Hollywoodu, kterej se s norm. lidma ani nebaví. Vem si příklad z jiných a slavnějších..automechaniku!! *1*
  • :-*****

    Milý Honzoo si muj oblibenej herec a proto ti pisu k tvym narozeninam vse nejlepsi k narozeninam hodne stesti zdravi hlavne tu laskuuu pohodu spokojenost *3* V rebelech fakt skvelej seš fakt muj oblibenec MTR *3* *4*
  • ajinka1

    vše nej

    Vše nejlepší *1* hraješ úžasně roberta z vkv a šimona v rebelech super
  • narozeniny

    Milý Honzo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • :-*****

    Ahooooj Honzo Jak se porad mas? :)) *3*
    papa
  • oficíři

    Honzo můžem někde vidět v tv ten film, co jsi v něm hrál ,,Oficíři" nebo pouze v Rusku? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit