Přejít na výpis diskuzí

Jan Smit

OSOBNOST 10.10.2010 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, Jan Smit. Znam osobne, bydlim v Holandsku. Pochazi z Volendamu, stejne jako jeho nejlepsi kamaradi DUO Nick en Simon (take vyborni zpevaci). Navic Jan je hodne popularni v Nemecku. O tom by mohl take povykladat sam Karel Gott, nekolikrat spolu vystupovali. Jinak Jan se nam ozenil, ma naaaaaadhernou dceru Emmu. Je velmi sympaticky a cim je vyjimecny, presto, ze je jeden z nejbohatsich zpevaku v Holandsku, je naprosto obycejny kluk, ktery se narodil na vesnici a stale jim, tim obycejnym zustava. Proto ho tu lidi miluji.
  • shattuckit

    Po Silvestru

    Tak už je po Silvestru.Už se píše rok 2011. *1*
  • shattuckit

    Silvestr

    Dnes mužeme být vzhůru dopůl noci.Dnes je Silvestr.Tak já bych vám chtěla popřát hodně zdravíčka stěstíčka.A at jse vám vyplní vše vaše přání.A mnoho úspěchu v tom novém roce v čísle 2011.Hlavně jsi užijte Silvestra.A vydržte do půlnoci. *15*
  • shattuckit

    Jan Smit je holandský zpěvák.

    Jan Smit je holandský zpěvák.Ale hodně lidí ho neznají.Myslím si že by fanclub mohl mít víc lidí.Já jsem ho taky moc neznala dokud mi neřekla jedna kamarádka že se mám podívat na jeho video na youtube.com.Takže vám radím mrknete se na youtube.com. *1*
  • shattuckit

    Jan Smit 25.narozeniny

    Tak já bych chtěla popřát hodně štestíška a zdravícka.A mnoho úspěchu.Prostě užij si své 25.narozeniny. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit