Přejít na výpis diskuzí

Jan Světlík

OSOBNOST 11.6.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Světlíku,

    jen chci pozdravit a popřát příjemný den.Upoutalo mne datum vašeho narození,protože je úplně stejné jako moje.Proto zdravím Lva a přeji hodně úspěchů!!
  • vydržat

    gratuluji vám za váš instinkt a štěstí k získání HV a ptám se jak vypadá budoucnost vítkovic v době krize světové ekonomiky.
    s pozdravem váš příznivec.
    ps. CNG programu věřím, a jsem informován. zajímá mne zbytek divize.
  • Pana Světlíka jsem měla kdysi ráda, ale teď co předvádí v Ostravě je tragédie.
    Žene všechen průmysl do záhuby a to beze srandy.
    Dávám tomu rok a bude z toho pěkný průšvih. *13*
  • Dobrý den - obdivuji Vás
  • Opravdu chvályhodné, veřejné památky financujeme z naších daní a Světlíkovy z naších platů. Ceny v obchodech dávno naším platům utekly do jiné galaxie, ale máme Bolt TOWER, obrazy, které koupil za velké Vítkovické peníze odkoupil za polovic do své soukromé sbírky, bohužel mu jaksi nešly investice do výroby, jak jsme jako zaměstnanci neskonale šťastní. V roce 2015, kdy se stal "Podnikatel roku" už výroba dostávala na frak, ale pan Světlík se dál prolhával ke "světlým zítřkům" prohlášeními o firmě se světovou reputací.
  • Ing. Jan Světlík - hrobař Vítkovic.
  • Dobrý večer pane Světlík, chtěl sem se zeptat jestli bych Vás nemoh požádat o finanční obnos 50 000 - 100 000. Jsem schopen do konce roku 2013 splatit ale jelikož nemám rád úroky tak sem do banky nešel. Peníze bych potřeboval na traktor, abych si moh vyrábět krmivo pro svou farmu, kterou doma zakládáme. Nyní máme kůzlečí a na jaře budeme zabíjet berana tak minimálně poloviny by byl Váš. Máte nádherné muzeum ve Vítkovicích. Nevěděl jsem jak se s Vámi spojit tak píši tady. E-mail je k.marel1@seznam.cz Děkuji za odpověď S pozdravem Jakub...
    • blbec seš *12*
  • poslední dobou se to na měj pěkně sype, dřív sem byl i na jeho straně, ale ted už sám nevím, občas čtu články na webu pravdaosvetlikovi.cz a nestačím se divit.
  • Popravdě kdyby se čirou náhodou pan Světlik zbláznil a chtěl Vítkovice zachránit tak se mu to sotva povede, to by musel propustit třetinu úředníků a to nemluve o mistrech co nerozumi práci viz těžká mechanika, kde si nechají člověka co má ačka ještě neumí svuj obor a zařídí propuštění těch co si dovolili nazývat věci pravými jmény. Možná proto pan Světlik tuneluje vitkovicky podnik, proto že ví, že ho i kvůli takovym zaměstnancům nemůže udržet:))
  • Právě jsem viděl film o přestavbě Vítkovic - ať se Vám vše podaří a funguje tak, jak si představujete!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit