Přejít na výpis diskuzí

Jan Vondráček

OSOBNOST 15.6.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud nedabuje pan Vondráček Mentalistu, stává se z toho nezajímavý seriál. A ještě k tomu ostatní daberské změny. U dobrých seriálů by měl režisér připlatit skvělým dabérům a tyto seriály neprznit.
  • Nemohu než opakovat - pan Vondráček je úžasný dabér a výborný herec !!! To, jak dabuje " Mentalistu" je naprosto dokonalé !!! Těším se na každý další díl a moc DĚKUJI ! *14*
  • Pan Vondracek je uzasny daber. Vic jak 20 let neziji v Ceske Republice a jakymsi nedopatrenim jsem mela moznost shlednout one episode "The Mentalist" v ceskem zneni. Velmi jsem se nasmala, potesilo mne to, pan Vondracek je neuveritelny talent, tleskam, jsem nadsena. Srdecne zdravim a velice DEKUJI!!!
  • Viděla jsem ho včera na divadelních prknech "Souborné dílo W.S ve 120 minutách" a byl neuvěřitelný!!!!!
    Neznala jsem jeho komediální polohu, šla jsem víceméně na Táborského, ale pan Vondráček mně učaroval, je skvělý a děkuji za krásný večer :-).
  • Hvězda na hereckém nebi!
  • Divadlo v Dlouhé

    No a to jste ho neviděli v inscenaci "Maškaráda aneb Fantom opery"...Je úplně úžasný herec...A víte že dabuje i "infolinku" myslím u O2...A taky dabuje jednoho z Divokých vln....Ale Maškaráda u mě vítězí :)))
    • zizina14
      Maškaráda mě uchvátila. On hraje úplně dokonale. Ty vyšinutý pohyby :D
  • mikysek100

    Patrick Jane

    Mě se líbí jeho hlas v Mentalistovi,jak dabuje Patricka Jana. *3*
  • elina

    Skvělý Honza

    Jan Vondráček se mi hrozně mooc líbí v DvD v Oněginovi,kde hraje Havlíčka *4* ,v Kabaretech a ve Lhářovi kde má hlavní roli lháře Lelia *14*
    • Re: Skvělý Honza

      To jo,je to fešák,fakt se mi moc líbí,už asi od 3.třídy,dokonce mám doma plakát z lháře,který mi věnoval a mám ho i s věnováním podepsaný *3* *14*
      • Re: Re: Skvělý Honza

        Fakt? Tak to se máš, ten plakát ti upa závidim :-D... Je to fakt fešák, upa ho zbožňuju a např. na mentalistu koukám jenom proto, že on dabuje hlavní roli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit