Přejít na výpis diskuzí

Jan Vonka

OSOBNOST 4.3.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bla..blaa

    TO Milos:
    ano- skareda a hodne mlada ta nic zavazujiciho nepotrebuje a neutraci, proto mu ten to vztah nebo co to ma vyhovuje kdyz nema prachy. Dulezity je, ze ze skarede, mlade, naivni baby je co sypat *15* proto je "zamestnana" u Vonky a neni to vztah jak to tady Milosi popisujes *9* .Ta ani nevi, ze sve zimni chvile krati u krasnych vdanych zen. Jinak ja zhrzenej nejsem to by musel byt Vonkovec buziiik.A jeste co nevis:
    Mel bys v Gingile ve stredu rict Vonkovi, ze pokud je takova "osobnost" z JMK mel by se vyporadat se svou minulosti a zaplatit konecne to, co mu exekutori maji vzit *15* a castku vi Vonka SAM, tu ady rozepisovat nebudu. To by se opravdu pobavily cele CECHY!!! *15*
    • Re: bla..blaa

      Ani nevíte, paní Vonková, jak velkou radost mám, že mě berete do úst... to Vám ale musím ležet v žalůdku...! Tak ať se Vám neudělá špatně!
      • Re:také OSOBNOST

        Tak si to tady čtu,je to hodně zajímavé.Klaro,měla by jste se paní Vonkové OMLUVIT,určitě Vám to Vonka vysvětlil?Asi jste u nich doma za blbce,že-promiňte.
        No,a co píše Pepa a Skulab,to vím taky a věřím. *4*
      • Re: Re: bla..blaa

        Tak jak je to s tou zhrzeností ??? HA *1* HA *1* HA *1*
        • Re: Re: Re: bla..blaa

          Miloši a ty jsi opravdu udělej kontrolu v rozkroku *1* !Abys nebyl zhrzenej *1*
      • Re: Re: bla..blaa

        Máš naprostou pravdu Klárko. A navic tahat svoje asobní a soukromý mindráky na tento blog je opravdu ubohost.
    • Re: bla..blaa

      Ale vždyť mu to přijď říct sám. Máš jedinečnou šanci vystoupit z anonymity. Na jiný DF občas vstoupí nějakej provokatér, kterej se baví tím, že vůči sobě rozpoutá vlnu emocí. A protože je schovanej za anonymního nicka, má tím větší radost, čím víc jsou ostatní rozzuření. Vidím, že to asi není tvůj případ, že asi víš o čem mluvíš. Tak jestli se za svoje názory nestydíš, normálně se představ, a nežádej mě, abych mu něco vzkazoval. Když ne tady, víš kde.
  • Návrh napříště

    Na květnovou středu navrhuju http://www.pekanda.cz/ . Jídelní lístek je snad neúplný, ale i kdyby... Na přežití to stačí. Hledal jsem další info na různých stránkách, ale zjistil jen to, že Starobrno 11 stojí 22 Kč (Gingila 30,-!). A od Gingily je to kousek - roh Pekařské a Úvozu. Tak rozhodujte, máte na to celej měsíc.
  • 1. středa v měsíci

    2.4. v 19h. v Gingile !!! *1* *1* *1*
  • Bacha,de šéf...

    Čau mládežníci, to koukáte, co? No musim vás kontrolovat, abyste tady nepsali ňáký pikroviny...:-)
    Jesli chcete změnit lokál, tak předhoďte návrh a uvidíme. Nejbližší první středu to totiž bude možná ještě horší, páč je tady ňákej veletrh a pivo bude ještě dražší...! *9*
    Tak šup šup *1*
  • PIKŘI !!!

    Tak co je, pikři ?!!! Kde jste všichni ?!!!
    • Re: PIKŘI !!!

      Já su tady, ale kde seš ty ?
      Mildo nezapomeň mi poslat tu tvoji fotku jak chrápeš u báva. *3* *1*
      • Re: Re: PIKŘI !!!

        To víš,že bych zapomněl.Už du na to.
  • Youtube

    Všem za domácí úkol: www.youtube.com/vonkaracing
    Postup ně bude videí víc, až je stihnu vybrat, sestříhat a nahrát. Tak tam aspoň choďte, když už jsem se s tím drbal *3*
    • Re: Youtube

      Dobře ti to tam přibývá.Jen malá technická p.:Do Sebringu se ti přimotala společná fotka z loňské Jarní ceny *13* .Jinak čest a chvála tvé vonkolibé práci. *3*
      • Re: Youtube

        O tý fotce vím, ta je schválená i Nejvyšším, jelikož je to asi nejlepší skupinovka, co se dala sehnat. A to ještě počkejte, až dotáhnu do finální odoby repre videa co teď dělám *3* První verzi už jsem odevzdal, vyfasoval jsem dvě stránky připomínek a jdu na to znova *1* Ale snad tak s pátou verzí uspěju *5*
  • GINGILA

    Středa v Gingile byla dobrá, že? Už dlouho jsem se tak nenařehnil. Ale abych pravdu řekl, pomalu bych změnil lokál. 30,-Kč za pivo a za nealko pivo dokonce 35,-Kč/0,3l už hraničí s provokací.Co vy na to?
    • Re: GINGILA

      Zdar Miloši, naprosto souhlasím... Je to tam sice fajn,ale za tu cenu už to asi nestojí... Jenom jsem marně přemýšlel o něčem slušným poblíž. Problém je, že v centru je to všude na houby. Kamarádka pinkluje u Mamuta na Baštách, tam je sice pivo taky za 30, ale je to Plzeň a maj tam samoobslužnou pípu u každýho stolu. Ale i tak je to z bláta do louže. Centrum je holt zlý.
  • VITAJTE SLOVANI !

    Zdravím Honzu Vonku a všechny jeho fandy a doufám, že počet nás registrovaných poroste. Protože v nabídce smajlíků je jedinej v týmové barvě a to je zoufalec, nepoužiju žádnýho.
  • Tak jsem tu taky

    Zdarec Tome, tak už jsem tu taky *3* A zdravím samozřejmě i šéfa *5*
    • Re: Tak jsem tu taky

      fakt se bavím *7* *15*
      • Re: Re: Tak jsem tu taky

        Nevim co na panu Vonkovi vsichni vidite, vzdyt jt jen pouhy lhar a trapak.A jeste k tomu chodi jak KRPAL....:D:D:D:D:D.. *9*
        • Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

          POĎ VEN !!!
        • Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

          No vidím že anonymně pomlouvat umíš dobře! Pošli video ať se podíváme jak chodíš ty! A nebo za náma zítra přijď do Gingilly a můžeš se ukázat. *13*
          • Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

            to: skulab
            Ztratil jsi odvahu ke konverzaci, nebo umíš jen blbě tlachat? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

              to skulab: Plácáš pátý přes devátý:
              1) finance mu nestačí na Jižní Moravu, ale stačí mu na Čechy ???
              2) KISSpatrolky jsou roztahovačky a proto žije jenom s jednou už několik let ???
              3) atraktivitu ženské posuzuje každej chlap dle svého vkusu a některej CHLAP má dokonce na to, aby žil s babou mladší o víc, než je "normální" !!!
              A ZÁVĚREM bych ti chtěl říct, že jedinej, kdo se tady zatím ztrapnil, seš ty svou poznámkou na adresu Honzovy chůze.Zajímalo by mě, co seš zač, protože takhle ubohej rejpanec může napsat jen někdo s IQ houpacího koňa nebo těžce zhrzená nebo závistivá osobnost. Skoro bych řekl, že je mi tě líto.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

              haha:D.. opravdu se bavím:D...Milej zlatej, kdybys znal tak dobře jako JÁ Vonkovca, tak by se TVÁ osoba tak tady neztrapňovala *15* vím moc dobře jak na tom Vonka finančně je, takže KINGA ze sebe na jihomoravským kraji dělat nemůže, proto chodí do čech a kamarádí s KISSpatrolkama a to každej ví, že to jsou roztahovačky *1* měl by se nad sebou zamyslet a pořídit si atraktivnější ženskou a né děcko *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit