Přejít na výpis diskuzí

Jan Vonka

OSOBNOST 4.3.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Květnová středa

    Souhlasím s Pekandou. *3*
  • Re: KVĚTNOVÁ STŘEDA

    Já jsem též pro Pekandu, změna je život... *3*
  • Re: KVĚTNOVÁ STŘEDA

    Květnová středa zní hezky, že? Mně přesun nevadí... *3*
  • Re: Re: Re: bla..blaa

    Miloši a ty jsi opravdu udělej kontrolu v rozkroku *1* !Abys nebyl zhrzenej *1*
  • Re:také OSOBNOST

    Tak si to tady čtu,je to hodně zajímavé.Klaro,měla by jste se paní Vonkové OMLUVIT,určitě Vám to Vonka vysvětlil?Asi jste u nich doma za blbce,že-promiňte.
    No,a co píše Pepa a Skulab,to vím taky a věřím. *4*
  • For Klara

    To Klara:
    Jestli jste dáma, tak se neoslovujte "Klárka", to už je 1. náznak, že jste děcko *13* . A mimo jiné měla byste si VY dávat pozor na Vaše nevymáchaná ústa a sama se zamyslete kde VY si vyléváte své bolavé srdce. To by Vám v kanceláři u Vonky doma, nejenom Vonka, ale i celá rodina Vonková vysvětlila jak se věc má. Neberte cizý ikdyž rodinné příslušníky do Vašich dětských úst nebo co to máte. Hold pravda opravdu štípe. *15*
  • KVĚTNOVÁ STŘEDA

    Na květnovou středu navrhuju http://www.pekanda.cz/ . Jídelní lístek je snad neúplný, ale i kdyby... Na přežití to stačí. Hledal jsem další info na různých stránkách, ale zjistil jen to, že Starobrno 11 stojí 22 Kč (Gingila 30,-!). A od Gingily je to kousek - roh Pekařské a Úvozu. Tak rozhodujte, máte na to celej měsíc.
  • Re: Re: bla..blaa

    Tak jak je to s tou zhrzeností ??? HA *1* HA *1* HA *1*
  • Re: Re: bla..blaa

    Máš naprostou pravdu Klárko. A navic tahat svoje asobní a soukromý mindráky na tento blog je opravdu ubohost.
  • Re: bla..blaa

    Ani nevíte, paní Vonková, jak velkou radost mám, že mě berete do úst... to Vám ale musím ležet v žalůdku...! Tak ať se Vám neudělá špatně!
  • Re: bla..blaa

    Ale vždyť mu to přijď říct sám. Máš jedinečnou šanci vystoupit z anonymity. Na jiný DF občas vstoupí nějakej provokatér, kterej se baví tím, že vůči sobě rozpoutá vlnu emocí. A protože je schovanej za anonymního nicka, má tím větší radost, čím víc jsou ostatní rozzuření. Vidím, že to asi není tvůj případ, že asi víš o čem mluvíš. Tak jestli se za svoje názory nestydíš, normálně se představ, a nežádej mě, abych mu něco vzkazoval. Když ne tady, víš kde.
  • bla..blaa

    TO Milos:
    ano- skareda a hodne mlada ta nic zavazujiciho nepotrebuje a neutraci, proto mu ten to vztah nebo co to ma vyhovuje kdyz nema prachy. Dulezity je, ze ze skarede, mlade, naivni baby je co sypat *15* proto je "zamestnana" u Vonky a neni to vztah jak to tady Milosi popisujes *9* .Ta ani nevi, ze sve zimni chvile krati u krasnych vdanych zen. Jinak ja zhrzenej nejsem to by musel byt Vonkovec buziiik.A jeste co nevis:
    Mel bys v Gingile ve stredu rict Vonkovi, ze pokud je takova "osobnost" z JMK mel by se vyporadat se svou minulosti a zaplatit konecne to, co mu exekutori maji vzit *15* a castku vi Vonka SAM, tu ady rozepisovat nebudu. To by se opravdu pobavily cele CECHY!!! *15*
  • Návrh napříště

    Na květnovou středu navrhuju http://www.pekanda.cz/ . Jídelní lístek je snad neúplný, ale i kdyby... Na přežití to stačí. Hledal jsem další info na různých stránkách, ale zjistil jen to, že Starobrno 11 stojí 22 Kč (Gingila 30,-!). A od Gingily je to kousek - roh Pekařské a Úvozu. Tak rozhodujte, máte na to celej měsíc.
  • 1. středa v měsíci

    2.4. v 19h. v Gingile !!! *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

    to skulab: Plácáš pátý přes devátý:
    1) finance mu nestačí na Jižní Moravu, ale stačí mu na Čechy ???
    2) KISSpatrolky jsou roztahovačky a proto žije jenom s jednou už několik let ???
    3) atraktivitu ženské posuzuje každej chlap dle svého vkusu a některej CHLAP má dokonce na to, aby žil s babou mladší o víc, než je "normální" !!!
    A ZÁVĚREM bych ti chtěl říct, že jedinej, kdo se tady zatím ztrapnil, seš ty svou poznámkou na adresu Honzovy chůze.Zajímalo by mě, co seš zač, protože takhle ubohej rejpanec může napsat jen někdo s IQ houpacího koňa nebo těžce zhrzená nebo závistivá osobnost. Skoro bych řekl, že je mi tě líto.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

    haha:D.. opravdu se bavím:D...Milej zlatej, kdybys znal tak dobře jako JÁ Vonkovca, tak by se TVÁ osoba tak tady neztrapňovala *15* vím moc dobře jak na tom Vonka finančně je, takže KINGA ze sebe na jihomoravským kraji dělat nemůže, proto chodí do čech a kamarádí s KISSpatrolkama a to každej ví, že to jsou roztahovačky *1* měl by se nad sebou zamyslet a pořídit si atraktivnější ženskou a né děcko *5*
  • Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

    POĎ VEN !!!
  • Re: Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

    to: skulab
    Ztratil jsi odvahu ke konverzaci, nebo umíš jen blbě tlachat? *1*
  • Re: Re: Re: Tak jsem tu taky

    No vidím že anonymně pomlouvat umíš dobře! Pošli video ať se podíváme jak chodíš ty! A nebo za náma zítra přijď do Gingilly a můžeš se ukázat. *13*
  • Re: Re: Tak jsem tu taky

    Nevim co na panu Vonkovi vsichni vidite, vzdyt jt jen pouhy lhar a trapak.A jeste k tomu chodi jak KRPAL....:D:D:D:D:D.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit