Přejít na výpis diskuzí

Jan Zahradil

OSOBNOST 30.1.2014 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS se nemění, TOP 09 se nemění, všechno to jsou závistiví, sebestřední, zlí, Jájínci, myslící jen a jen na sebe a své peníze. Vzorem a bohem jim byl Klaus. Dříve funkcionáři, dnes politici. A jsou ještě lidé, kteří jim věří. Po tom všem, vlastizradě. Stydím se za tuto zem.
  • Zahradile,ne Tominová,ale ty jsi odesacký vůl.A celá ta tvoje zlodějská odeeska.Takový pitomec co nic pro republiku neudělalsi zase bude mastit kapsu.Spolu s golemem Tošenovským.Šmejdi jedni ,pakáž zlodějská.... *11* *11* *11* *11*
  • jiri.smejkal.18
    Zdravím,jmenuju se Jíří Šmejkal, havarovali sme spolu u Benešova,možná si vzpomenete. To samozřejmě není to, proč píšu. Bývalý senátor Karel Šebek je dnes moc nemocnej, dnes se o něj stará i moje maminka - je to rakovina mozku a to ještě skoušel znova kandidovat v Senatních volbách. Pane Zahradile,nic po Vás nechci, jenom sem Vám to chtěl říct. Mějte se fajn.
  • Sleduji Vás nyní v televizi a mám takový divný pocit, že jenom mluvíte o EU, že je vlastně špatná, nebo ještě lépe mluvíte o tom, jak by se dala změnit, ale vlastně Vám o to nejde. Je to pro Vás prima džob. Již deset let? Fajn,gratuluji. Rád se posloucháte. S pozdravem Tomáš Přindiš
    p.s. Proč ten kód z obrázku? Zkoumáte IQ ?
  • Zahradile doufám se získáš v eurovolbách prohrašeš a zíškáš jenom 2 procenta cháchá *12* *12* *12* *12*
  • Lidé už májí dost zlodějin a Svináren to co bylo za vlády ods nečase a spol. této straně dávám smajlíka prase *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Doufám, že Vás zvolí znovu.Ze současné politické situace je mně špatně
  • Zahradile tobě jde jen o to abys byl opět zvolen do Bruselu a potom pobírat do konce života 95 000kč./Jak bude v Bruselu pracovat 2 období/Nic jsi tam pro nás nedokázal ,jen sis namastil kapsu.O to ti jen jde.Stojíš za hov.o.Dovedeš jen blbě kecat.Lidé by tě neměli vůbec volit *12* jedno. *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit