Přejít na výpis diskuzí

Jana Bobošíková

OSOBNOST 16.10.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Bobošíková, se zájmem jsem si přečetl Vaši knihu Nebudu mlčet.
    V mnohém mě zaujala natolik, že jsem se k přečtení opět vrátil. Z knihy vyplývá, že se dovedete odvážně postavit k nešvarům v ČT a vůbec k nešvarům v celé společnosti. Ať už se jednalo o hospodaření v ČT a úrovni vzdělaní některých zaměstnanců. Celkem mě překvapilo, že spousta lidí dodnes v ČT pracuje. Bohužel jste si tímto vytvořila spoustu nepřátel, ale to jeden z atributů, když se píchne do vosího hnízda. Je to ale na delší debatu.
    Tímto bych Vám chtěl do dalších aktivit popřát spoustu úspěchů a nenechte se otrávit. Zdeněk Horák Moravský Krumlov
  • Jen deebil by si vzal Klause jako tvář voleb,Bobo vy jste na palici,nechat si udělat medvědí službu,vy myslíte že Klaus je nějaký filantrop?Moc dobře věděl proč to pro vás dělá,vratte se ke sporáku vy hloupoučká karieristko.
  • Žok napomádovaného bezcharakterního hnusu v ženských šatech. Snad zase dostane od státu všimné na luxusní přežití do jakýchkoliv dalších voleb.Koho zase tato podlá kreatura podrazí? Že by nejlepšího ekonoma na světě?
  • Málokdo pochopil proč se pani Bobošíková "dostala do volby prezidenta v roce 2007" Byl to dobrý tah, který zamezil pravdoláskovým blouznivcům vstup na hrad.Byl to dobrý tah, který momentálně tehdy vyhovoval komunistům,
  • Dobrý den,
    po dnešním dnu musím zde napsat, že jsem paní Bobošíkové moc fandila, chtěla ji volit, nemohu však pro její návštěvu u komunistů a její výroky tam. Mé rodině - matce a dědovi-velmi ublížili, ač nic špatného neudělali, jen vlastnili statek. Ze zabaveného majetku dostali malinkou část, ale ublížení na duši a trápení rodiny je mnohem větší a přeneslo se i na nás děti přes mou mamku, to trápení ji poznamenalo nenávratně.Vyhrožování mé osobě na gymnáziu je proti tomu nic, o tom se rozepisovat nebudu. Bohu dík za svobodu, ač není bez problémů.
    Bohužel tedy, s názory ohledně EU, suverenity souhlasím, ale volit budu pana Sobotku. S pozdravem I.B.
  • Přeji i celá moje rodina paní Janě Bobošíkové krásné prožití Vánočních svátků a pevné zdraví v Nověm roce 2013 i spoustu štěstí při volbě prezidenta ČR. Pavel Jánoška s rodinou
  • Dobrý den paní Bobošíková, je smutné, že u nás není právo o které se můžeme opřít a musíme se práva domáhat. Na druhé straně, dle mého názoru, vzhledem k vaší minulosti, rozprav a prohlášení, nejste vhodným kandidátem na prezidenta. To už raději Avatara. I tak vám přeji příjemné vánoční svátky.
  • ............ miluju BOBO !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dobrý večer pani Bobošíková, když jsem slyšel jakým způsobem provedli úředníci výpočet hlasů sesbíraných Vašimi spolupracovníci, mám dojem, že nechodili do školy. I žák páté třídy umí vypočítet průměr, ale co provedla parta pana ministra Kubiceho, tak to je na odvolání celé sčítačí komise. Jestli ´to tak zůstane, tak to je největší objev v matematice za posledních tisíc let a měli by obdržet Nobelovu cenu za matematiku
  • Vyliž si.....
  • Moje volba byla mezi Janou a Milošem,jenže Jana neměla sponzora mezi milionářemi,tak byla odstraněna.On ten žid ,až bude presidentem to boháčům vrátí několikanásobně...z vnašich kapes
  • Moje volba byla mezi Janou a Milošem.Jana neměla bohaté sponzory ze stran podnikatelů,tak byla vyřazena.Jo když jsou peníze v podobě milinů.On jim to žid ,až bude presidentem několikanásobně vrátí...z našich kapes
  • Pani Bobošíková,je zřejmé že politice nerozumíte,protože tvrdit,že KSČ se změnila a KSČM je jiná než KSČ je blbost,komouš zůstane komoušem navždy.
  • naivní tele

    v roce 1990 jedno podobné tele chtělo Václava Klause za premiéra proto, že má hezký knír
  • S paní Bobošíkovou jsem několikrát mluvil osobně i ji sledoval na několika veřejně přístupných setkáních. Pro Janu je česká politika adrenalin. Dovede se vyjádřit doslova ke všemu, to neznamená, že vše ví, nepůsobí "přechytrale". Ale své postoje dokáže zdůvodnit i z titulu případné funkce prezidenta ČR. Mluvil jsem v kuloárech s jejím manželem, jsou kompaktní dvojice. Byla by to vynikající prezidentka a skvělá reprezentantka České republiky ve světě.
  • Zdravím a reaguji na Váš včerejší rozhovor,obdivuji ,že jste byla tak slušná a neobjasnila moderátorovi jisté věci tedy hlavně kolik členů SSM sedí ve vládě, v parlamentu,senátu, pak kolik dalších přeběhlíků charakterních bylo nejen v SSM ale v KSČ a mnozí další adepti na prezidenta byli nejen v SSM ale v KSČ ale oni jako museli aby mohli dělat to co chtěli ted K S Č a to moderátorovi nevadí ale ssm jo. A co současný svazák premier jeho rodiná anamnesa je více než zajímavá ale ne jen jeho, co Dr Sobotka jeho KSČ a VUML a mnozí další, vadí mě všichni karieristi,přeběhlíci a ti co mění názory,moment. nejhorší Peak která s kalouskem ač nezvolená banda práská bičem.SSM byla doba kdy tam byli všichni, chodili jsme ve svém čase na brigády, pomáhat ve špitálech a mnoho dalších akcí no neměli jsme týdení technoparty to nebylo ale také by na to nebyli peníze a přesto z nás vyrostli slušní lidé. prosím Vás pro příště se braňte více a nenechte se těmito klučíkama takto odbývat co za tímto moderátorem stojí so udělalpro tuto společnost. Byla jste moc mírná a slušná a at se ptá dalších Fischera,Dlouhého, ale i zpětně všech co sedí v teple a podílí se zhoubně na zkáze tété země co pro nás udělali jako pro vlast a kolika stranami včetně KSČ prošli. Zdravím a trochu razantnosti pro příště .Držím palce.
  • asi nejakej nemocnej clovek
  • Dobrý den, máte mou plnou podporu k volbě prezidenta/tky. Jsem od monitorování Vašich prvních kroků v politice s Vámi. Děkuji, že jste. Pěkný den. S pozdravem Pavel Watzlik, Ostrava
  • Ano,já bych si přála mít za prezidentku paní Bobo.Je to hezká ženská a potom,raději koukám na hezké lidi než na ošklivky.A konečně by někde byla žena.
  • Kočička

    Krásná baba se vším všudy co ženská má mít! Píchal bych ji od rána do večera. Bobra musí mít nádherně černého. Vylízal bych ji mušličku až do sucha. Bambus bych ji vrazil do pusinky ať ho dlouho žužlá a pak bych ji píchal ze všech stran a do všech otvorů! A znova a znova a....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit