Přejít na výpis diskuzí

Jana Boušková

OSOBNOST 3.3.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pí.Boušková,to vaše ječení v prostřeno jen kazí tento pořad je tohrůza úopslouchat ty vaše keci
  • Tuto herečku miluju!!!!!
  • Paní Jano Boušková.
    PROSTŘENO !!!
    Použiji Váš slogan "Dívejte se od Začátku až do Konce"
    Udělejte si čas a podívejte se jakému, poslední dobou pokleslému a vulgárnímu pořadu propůjčujete Vy a pan Vydra svůj hlas. Je jisté, že to namluvíte podle předepsaného textu a dost. PRIMA si udělá co chce. PRIMA potřebuje SLEDOVANOST.
    Otevřete internet. Najděte Prostřeno - Soutěžící: a jak říkám "Od začátku až do konce". Stačí poslední odvysílané pořady "Marian a Patrik". Dále projděte alespoň zběžně /i tak Vám bude špatně/, rubriky : PROSTŘENO - Soutěžící - Názory : většinou vulgarity.
    A dále PROSTŘENO - O pořadu - Vaše názory : žádosti diváků o zastavení programu nebo změny pravidel a pod. PRIMA na názory diváků nereaguje.
    Když si dáte záležet dočtete se i o sobě i o panu Vydrovi.
    Až půjdete namlouvat další díly, vzpomeňte si ...
  • Jano, spoj se se mnou. najdes mo po Google po jmenem Eugene P...o , me primeni znas .
    Tesim se po tolika letech na spojeni
    Evzen P ( z Troje rok 1967 )
  • Jano prosim Te vyhledej po Googlu tanceniho partnera Tve sestry Evy z roku 1967, nahdes ho pod jmenem Eugene P...(zbytek jmena znas) Zdravi a vzpomina
    Evzen P
  • kirushka97
    Všechno nejlepší !! :)
  • Dobry den pani Bouskova,znala jsem holku,ktera tvrdila,ze je vase dcera.Seznamila jsem se sni v Recku a jmenovala se Tereza.Dokonce jste se i Vy o ni jednou zminovala v nejakem clanku.Dekuji za odpoved.
  • K Vasim krasnym narodeninam vela zdravia a stastia!!! Hlavne vela hereckych uspechov...
  • dobrý den jsem Lukáš Bouška z Karviné,tímto vám přeji k dnešním narozenám všechno nejlepší hlavně hodně zdraví a lásky.V sobotu jste vařila se svým manželem v ikea Ostrava-mamka tam byla s bráškou a taťkou,děkuji za věnování s podpisem vás a manžela.Moje teta se jmenuje po vás Jana Boušková. *4* *3*
  • Eva je starší sestra Jany Bouškové. Milý pane Evžene,já Vás neznám a nevím o tom, že bychom si tykali.
  • Blbost ? Evicka byla moji prvni laskou, a ja se dozvedel o jejim osudku v roce 2009..Jana byla jedinym spokenim ja mel...Rest in Peace Evicko..jsem rad, ze znas Janu ..je to senzacni a vzacny clovek a byla na Evu moc hodna. *16*
  • Re: Oznámení o rodině

    Pohřeb se koná tuto sobotu 31.7.2010
  • Oznámení o rodině

    Ahoj Jano,
    nevím jestli si na mě pamatuješ z dětských let, kdy jsme byli na prázdninách na Vysočině. Říkali jste mně "Milan zelený".
    Chtěl bych ti oznámit, že umřela moje maminka Růžena Kadlecová (sestra Marie Pumprlové). Pro potrobnější informace mi napiš na můj meil.
  • Přání

    Milá Jano
    Všechno nejlepší k narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • sylviky

    sylviky

    Dobrý den p.Boušková!
    Všetko dobrého Vám prajem k vaším narodeninám.Hlavne vela zdravia,a vela úspechov.s pozdravom.:sylvia *4*
  • Re: Ahojky

    Co to je tady za blbost, jaká Evicko? Vždyť se jedná zde o Janu Bouškovou, kterou znám již od dětství.Bydlela kouíček od nás, je o tři roky starší než já. Má starší sestru a její maminka jí vodila hodně do parku Jezerka.Do třídy chodila také s Pavlou (bývalou Paďourovou).
  • Ahojky

    Evicko, napis mi
  • Dobrá herečka

    Dobrý den pí Boušková
    jsem ráda,že Vás opět vidím v televizi.Mám Vás moc ráda jako herečku,jste stále usměvavá a veselá.Přeji Vám hodně štěstí a zdravíčka.Vaše fanynka Ilona *4*
  • Jako princezna

    Máńa v Nezbedné pohádce se mi moc líbila *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit