Přejít na výpis diskuzí

Jana Černochová

OSOBNOST 12.8.2010 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená dámo!! Kde se ve vás bere ta drzost kritizovat ucii Bílou,že zpívala s Alexandrovci??? Jste ubohá nula,táhněte do hajzlu!! Nazdar
  • Dylino stará proč by měl prezident zvát ty dvě slepice na hrad.Nic dobrého neudělaly.A staly tučné výkupné.To by měly uhradit,když se tam samy namontovaly. *11* *11*
  • Ty krá.o odeesácka,co se navážíš do Mynářovy nevěsty že je těhotná.Není první,ani poslední.Závidíš ty stará kun.o,že nemáš žádného chlapa.Bodejď by někdo chtěl starou vyšumělou škebli.Takové mrch.jsou jen v ODS ty a stará bréca Němcová.Ta má také jedovatou slinu styďte se staré zrůd..... *10* *11* *7*
  • Milá paní poslankyně,
    žádám vás jménem řady občanů, aby jste se nadále nevyjadřovala
    k panu MUDr.Obrtelovi. Diskvalifikuje vás vaše sprostota
    a odeesácká arogance. Titul rektonaut vám právem náleží.
    Sama jistě víte ve prospěch, které velmoci tuto činnost
    provádíte, bez ohledu na zájmy této země !
    • To je tak pane Jardo, když se někdo plete do něčeho, čemu vůbec nerozumí. I když si vlastně ani nedovedu představit, čemu by paní jestřábka z ODS rozuměla. Snad ta celá, slavná ODS brzo skončí v propadlišti dějin. Jisté příznivé zprávy ohledně nedostatků financí jsem již zaslechl.
  • jo na MUP-obor-mezinárodní vztahy a evropská studia-tam se to studuje-vše z taháků nebo koupit předvyplněný test.To byly časy.lehčí školička snad ani není a pokud jste členem nějaké té partaje-přijdete jen na začátek a na konečné předání diplomu na magistrát hl.města Prahy.Takovej Kladívko z ODS,nebo Krása nebo Severa-by vám řekli jak se tam dá lehce přijít k diplomu. a ohánět se průkazem poslance.Co vy paní Černochová? *3*
  • Kde se vté mrše bere tolik drzosti,členka ODS zlodějská organizace,
    špínu z cirkevních restitucí ma na pazourech,proto se nemůžeme divit že naše republika je v prdeli.Další Kočí Xaverov už i v parlamentu.
  • V Praze 2 jsem se narodila a teď jí budu muset opustit,
    zažila jsem lepší časy,možná, že domy byly méně barevné, možná, že se tak často neměnily záhony na Míráku, ale lidi tady žili slušní,
    plno se jich muselo odstěhovat, protože žili v domech, vrácených nebo koupených, přišli nový lidé, jsme čtvrtí hospod a poblitých nárožích
    po vinobraních a různých akci, na zviditelnění našich politiků.
  • Paní starostko, prosím, nehleďte na nechutné útoky proti Vaší osobě. Mně je 88 let, mnoho jsem zažil: pronásledování za tzv. Protektorátu, věznění členů rodiny a neustálé sledování své osoby StB a jiné ústrky. Dovedu si vážit odvážného a pravdomluvného člověka, za nějž Vás pokládám. Vaše texty jsou psány uváženě, argumentujete věcně, neuchylujete se k osobním urážkám. Vácnýn to jev v této společnosti. Když tak sleduji některé komentáře, je mi smutno z toho, jak dovedou být někteří lidé ubozí a zlí. Já Vám děkuji.
    • Milý pane,
      je vidět, že voliči ODS jsou stejně omezení bez ohledu
      na věk. Obhajovat tuto mladou modrou karieristku je trapné.
      MUDR. Obrtel ukázal odvahu a navzdory takovým, jako vy řekl
      pravdu o naší účasti v NATO atd. Doporučil bych mu, aby po vzoru
      amerických veteránů, kteří háží svá vyznamenání přes oplocení
      Bílého domu, hodil svá vyznamenání pod nohy velvyslance USA v Praze !!!
  • Ty ODSacka ludro,tvuj clanek o potrebe vstupu vojsk na uzemi CR je neuveritelne drzy a dukazem tveho vzduchoprazdna v tve tupe modre hlave!!Toto by melo byt povazovano za vlastizradu a tebe by meli verejne zlyncovat a posleze povesit!!!Viset by jsi mela uz jen za to,ze jsi clenka zlodejsko-mafianske ODS,samozrejme nejen ty,ale vsichni,kdo se od r.89 spolupodilel na rozkradeni a vytunelovani nasi zeme a za podporu agresivni zapadni politiky,konkretne USA a EU.Cerne nestovice at te poskacou,ty cuzo bezpaterni!!!!!!!!!!!Jednou se budes ty a vsichni tobe podobni smazit v pekle!!!! *16* *16* *16*
  • Vojáci co zemřeli v Afganistanu,byli žoldáci,pracovali tam za peníze.To neoddiskutujete.Věděli ,nebo tušili co je tam čeká.Měli možnost si vybrat,avybrali si.Tak držte tu svoji vevymáchánou hubu na uzdě.Jen to jméno Jana u mně vyvolává averzi .Jste stejná pi.a jako Nečasová.A ze stejné zlodějské pakáže. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit