Přejít na výpis diskuzí

Jana Fabiánová

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotku raději ne...

    její profil mě děsí....nos je vývojová vada. Zpěvačka za to nemůže, ale dívat se na ni a nesoustředit se přitom na tomahawkový profil je nad síly.... *7*
    • Re: Fotku raději ne...

      Vývojová vada?
      Hm... díky.
      Nejsem modelka... ale budeš se možná divit... na světě jsou i hnusnější lidé než jsem já... a stějně přinášejí do světa víc dobra než leckterý povrchní člověk *3*

      Ať se Ti daří a hlavně bacha ať máš vždy perfektní profil! Na tom totiž stojí celý vesmír *1*
      Jana
      • Re: Re: Fotku raději ne...

        Kóónečně příspěvek který stojí zato číst! Moudrý a vtipný.Já dávám za 1 a jsem přesvědčená, že autorem je fakt zpěvačka Jana Fabiánová. Prozradila se právě tou moudrostí a inteligentním humorem. Že by vývojová vada? *3* Jen takovch "vad" stojí zato si všímat!
        Ať se Ti, Jani, daří a neboj se, v očích většiny máš dobrý profil - ten vnitřní a Ty sama víš, že důležitější.
        Míla ... ta co má sílu vidět víc než co má před očima *4*
    • Re: Fotku raději ne...

      To není ztracený, s tím zkus něco dělat. Pokud tě rozhodí kdejaká blbost s tím se dá ještě pracovat... dobrá je na to meditace, nebo pokud je to nad tvoje síly můžeš omývat přirození vlažnou vodou... T
    • Re: Fotku raději ne...

      Ty jses snad dokonalej? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit