Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Upřimnou Soustrast Rodině at Andělé Ochranuji😂😇😍

  • curda
    Kytičku zářivýh hvězd, postříbřenou měsícem s vůni jarních nocí,svázanou slunečním paprskem Vám pro zdraví k narozeninám posílám.
  • Paní Hlaváčová, přeji Vám ke krásným kulatinám jen to NEJ, ale hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka...jste úžasná herečka, krásná a sympatická žena.BB *14*
  • Vážená paní Hlaváčová, přeji Vám z celého srdce všeho nejlepšího, hlavně zdraví a štěstí k dnešnímu jubileu.
    Václav
  • Přejí vše nejlepší k narozeninám hlavně zdravíčka štěstíčka lásky plno pohodlí
  • p.Jana nádherná a užasná...
  • Rodice Bary Munzarove jsou skvely i Bara.hodne zdravicka vsem
  • Je mi tento rok 60 let. Jana a Luděk mě doprovází v celém živote a je mi s nimi velice dobře. JSOU PRO MĚ JISTOTOU SOLIDNOSTI ,PROFESIONALITY A KVALITY. Mám je moc rád. Vím,že nejsou sami,vím že je nás, stejně naladěných lidí, více. Kvalitu života nehodnotím majetkem. Znám dost,,bohatých,,chudých lidí. Nejsou ŠŤASTNÍ. CO DODAT ..nová doba.host vyhazuje vrchního. Tomáš Finger
  • Hodně zdravíčka a pohodový život k narozeninám *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Paní Hlaváčová...k dnešním narozeninám Vám přeji hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a pohody. Jste fantastická herečka a krásná a milá paní. Všechno nejlepší !!! Eva
  • Vážená paní Hlaváčová
    K dnešním narozeninám všechno nejlepší!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • Paní Jano M.přejí vám brzké uzdravení a návrat na divadelní prkna a k zítřejším narozeninám vám přejí hodně zdraví,štěstí a pohody tim bych si dovolil pozdravit i vašeho pána manžela Luďka M.
    Váš věrný obdivovatel,Jarda
  • Paní Hlaváčová,jsem přesvědčena o tom,že se budete znovu smát a hrát.Jste výjimečná herečka,osobnost.nikdy nezapomenu na Vaši roli v Básnících.Nebo elegantní a krásná dáma v seriálu o módě.Držím Vám pěstičky a i když se budete cítit hrozně-choďte,choďte,choďte a zhluboka dýchejte.A kvalitní stravu.Vaše Barunka je rovněž báječná,s se svým přítelem tvoří krásný pár.Vám a celé rodině přeji zdraví a hodně všudypřítomné lásky. Radúza *14*
  • Paní Jano, je mi moc líto,že jste onemocněla,ale já věřím, že se z toho dostanete a znovu se vrátíte ke své milované práci. Jsem ráda,že máte tak báječnou rodinu, která vás v nejtěžších chvílích neopustila a pečovala o vás. Jste skvělá herečka.
  • Jani, co tak zajet si dobít baterky do Bulharska k moři.... je to elixír na všechno... na některých místech u Varny /Čajka/ jsou oázy klidu, posezení u moře dobíjí ty naše opotřebované baterky... navíc nikdo Vás tam nezná takže ani nebude otravovat...tamější moře je zvláštní, pomáhalo mé mamince a já už si to vyzkoušela taky.. Držím palce..
  • Milá paní Hlaváčová, právě jsme slyšeli o Vaší nemoci a tak Vám chceme my všichni z naší rodiny popřát hodně a hodně sil a zdraví! Máme Vás moc rádi!
  • Milá pani Hlaváčová, dočítala som sa,že ste chorá čo ma veľmi zamrzelo.Mám vás ako herečku veľmi rada aj vášho manžela Luďka Munzara.Vždy som vás ako manželský pár obdivovala ako dokážete pekne žiť bez rôznych skratov napriek tomu,že obaja pracujete v náročnom povolaní.Som rada,že váš manžel je teraz keď ste ochorela vašou veľkou oporou.Je to naozaj krásny skutok keď sa manžel postará v chorobe o svoju najmilšiu osobu,ktorou je manželka.Prajem Vám milá pani Hlaváčová skoré uzdravenie a pekné chvíle s vašim manželom.
  • Milá paní Hlaváčová,
    i když nemáte zrovna narozeniny, přeji Vám jen všechno nejlepší a těším se, že Vás zase někdy potkám třeba na poště v Modřanech a hlavně uvidíme Vás v divadle! Mějte se moc krásně a hodně zdraví Vám i panu Munzarovi :
    Vaše Marie
  • Milá naše paní Hlaváčová,
    přeji Vám hodně, hodně zdraví a těším se, že Vás i s panem Munzarem někdy potkám u nás v Modřanech. Máme Vás moc rádi a těšíme se, že Vás zase uvidíme v divadle!!
    Vaše Marie
  • Tak to se mi nezdá,že by byli nafoukaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit